„DVARO“ varškė rūgsta nesulaukusi galiojimo termino pabaigos

Nevartok.lt skaitytojas Igoris neslėpė apmaudo nusipirkęs gamintojo „Pieno žvaigždės“ varškę „DVARO“. Vyras mano, kad gamintojas ir prekybininkas akciją pritaikė neatsitiktinai.

„Neslėpsiu, kad dažnai apsiperku, kai taikomos akcijos. Taip jau taupyti įpratino žmona. „DVARO“ varškei buvo taikoma nuolaida MAXIMOS prekybos tinkle. Pasižiūrėjau galiojimo terminą, kuris buvo gan ilgas, iki liepos 11 dienos. Nesismulkinau ir į krepšelį įsimečiau kelis pakelius. Grįžęs namo  juos įdėjau į šalčiausią savo šaldytuvo vietą (bet ne į šaldiklį, jeigu kas pagalvojo). Pirmąjį pakelį kitą rytą su šeima skaniai suvalgėme. Labai nustebau pamatęs, kaip kiti pakeliai pučiasi būdami šaltai šaldytuve. O iki galiojimo termino pabaigos ir galo nematyti – liepos 11d. Tik tada pagalvojau, kad akcija šiai varškei taikyta neatsitiktinai. Atrodė, kad pakelis bet kurią akimirką gali sprogti. Reiškia varškė surūgo. Noriu įspėti, kad žmonės būtų atidūs ir netylėtų „užlipę ant grėblio“, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo Igoris.

Galima tik spėti, kad varškės gamybos proceso metu buvo padarytos tam tikros klaidos arba varškė buvo netinkamai laikoma prekybos centre. Neatmetama galimybė, kad gamintojas nepagrįstai nurodo per ilgą savo produkcijos galiojimo terminą. Tikimės, kad savo komentarą pateiks ir gamintojas.

Dėkojame Igoriui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (9)

 1. Andrius:

  Kiek tenka pirkti pieno produktus dažniausiai perku DVARO produkcija, nes ji vienintele visada šviežiausia ir nusivilti kokybe dar neteko,,,

 2. Onk:

  deja aš irgi tokios pačios varškės nusipirkau ir pusantro didelio maišelio teko išmesti dėl to pačios priežasties – vienas vos tik praimtas sekančia dieną jau buvo surūgęs, nors laikyta šaldytuve; o antras kaip ir šitoj foto – išsipūtė!!

  • Onk:

   beje galima būtų susitikrinti partijos numerius, jei dar turi kas prisipirkę šitos akcijinės varškės ir dar neišmetęs 🙂

 3. Anonimas:

  As linkusi manyti, kad produkcija buvo laikoma, del kokiu nors priezasciu, netinkamomis salygomis (nepakankamai vesiai) todel ir buvo pritaikyta akcija-kad greiciau ispirktu. Aisku,tai nera labai sazininga pirkeju atzvilgiu.
  O del blogos varskes ar gamintojo nurodomo netinkamo galiojimo termino as kategoriskai priestarauju! Gamintojas NEGALI nurodyti jo ilgesnio, nei produktas realiai yra tinkamas vartoti. Be to produkcijos kokybe yra akylai stebima. Negaliu atsakyti uz kitus gamintojus, taciau Pieno Zvaigzdes saugo savo gera varda ir tokiu nesamoniu nedaro. Aisku todel ir nekainuoja viskas „pigiau grybo“. Pati ten dirbu ir..zinot, daznai kai zmones isidarbina i kokia maisto pramones gamykla ir pamate visa gamybos procesa savo akim, Atsisako tos firmos gaminamos produkcijos, net pasislyksti.. Cia taip nera. Atvirksciai, isidarbinus cia, pradejau pirkti tik „PZ“ pieno produktus.

 4. nuomone:

  Pirma – pieno produktai labai reaguoja kai keiciasi oro salygos,jei net laukia vasara lyja ir dar perkunija kokybiski pieno produktai sugenda( kabutese) pirmieji.Ir dabar gamyklose niekas nesislyksti tik reikia noret dirbt.

 5. Cesarius ( Vilnietis ):

  Pritariu kitam komentatoriui , kad per ilgas galiojimo laikas nurodytas . Geriau rinktis EKOLOGIŠKĄ varškę , kelis kartus pirkau tai ir malonu valgyti , skani , be gmo, hekikal. hormon. antibiot. Na taip ji brangesnė bet …… Čia tas pats kas pirkėjas skundžiasi , kad blogas aliejus už 5 lt. nu tai nupirk aliejų už 30 lt. /l. tada bus geras . Kokia kaina tokia ir kokybė . Gali nepirkti 1 l. nupirk 200 ml. už 20 lt. ekologišką aliejų alyvuogių TIK iš firminės ekologiškų prekių parduotuvės tai pajausi skirtumą pats pirkau pats žinau aš naudojų ir kaip kremą kūnui veidui .

 6. Anonimas:

  Vilnieti, tu sakai, kad Dvaro varskeje yra GMO,hormonu ir kito slamsto? Gal galetum parodyti is kur tokia informacija? Noreciau paskaityti..

 7. Cesarius ( Vilnietis ):

  To : Anonimas : Aš nesakau , kad būtent Dvaro varškėje yra GMO aš aplamai sakau , kad Geriausia pirkti EKOLOGIŠKĄ maistą . Bet girdėjau , kad piene buvo rata antibiotikų likučių ir tikriausiai kaikas duoda gyvuliams pašaro su GMO .Na dėl hormonų tai liktais ES uždrausta naudoti bet JAV leidžiama naudoti , gal ir į Lietuvą patenka. O hemikalai tai purškia gardus , tvartus , žolę trąšos , pesticidai . To EKOLOGIŠKOJE ŽEMDIRBYSTĖJE DRAUDŽIAMA. O kur radau tai visur bibliotekoje , internete, žurnalai , knygos ir tt. Dabar internete nepasakysiu kur taip parašyta tiesiai .! / ? Matyt dirbi prekyboje , kad taip klausi . Svarbiausia sveikai maitintis ir nesirgsim. Na aš sveikai valgau ir jau liktais gal 6 ar 7 metai visai nesergu ir visai nuo gripo nesiskiepyju nors anksčiau skiepyjausi bet jokio skirtumo nepastebėjau , paskaitykit oficialioje svetainėje kokia gripo vakcinos sudėtis ir per google išverskite , tai siaubas.

 8. d:

  Man atsitinka kiekviena karta kai nusiperku Dvaro varskes is lietuviu parduotuves Londone. Jei suvlagau ta pacia diena, viskas gerai. Bet ja nusipirkau praeita savaite ir siandien norejau ja valgyti, siandienos data 8 liepos, o galiojimas iki 10 liepos. ir jau abi pakuotes ishsiputusios, tai manau , kad problema yra kaip ja laiko pati parduotuve. Jei pavyks nunesiu atgal ta varske ir parodysiu, nes atsibodo pirkti ir paskui ismesti laukan!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>