Dešroje pelių liekanas primenanti mėsa

„Nusipirkau dešrą prekybos centre „I….“ kuri pagaminta iš popieriaus su pelėm. Antros rūšies. Mokėjau mažai, bet kai anūkas pradėjo vemti, išsigandau. Gyvenu gaudama pensiją, gaunu tik 420 litų. Taupau. Kas yra sudėta toje dešroje?Kur kreiptis su skundu“, – nevartok.lt klausė Birutė.

VMVT tarnyba jau ne kartą tvirtino, kad antros rūšies dešrų geriau nesirinkti ir nepirkti. Ten sudėti pigiausi ingridientai leidžiami Europos Sajungoje. Birutė turėtų kreiptis į VMVT tarnybą, kur skundas bus greitai ištirtas.

Nevartok.lt kalbintas ekspertas dirbęs mėsos perdirbimo  įmonėje tvirtina, kad „smulkūs peiliukai sumala viską. Net peliukų uodegėles, kurios įkrenta į katilą. Mažos įmonės nesugeba tų pelių sugaudyti, keli samdomi darbuotojai nesutramdo tų pilkauodegių“, – nevartok.lt pasakojo Sigitas.

Dėkojame Birutei už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (6)

 1. Pirkėja:

  Na nepirkit II rūšies dešrų.Juk kaina apsprendžia kokybę.

 2. VIRGINIJA:

  siaubas,uztenka kad xemija valgom dar su pelem.gerai kad desru ir sosisku senai nevalgau,daugiau informuokit zmones kas dedama i virta desra.koldunus dar perku.bet sako kai pradeda malt mesa neziuri sumala ir peles kur ten ilinde.tai ka mums valgyt,kepenu pastetaus megstu.ten xemijos daug.tai ar kepenu mazai yra kad xemine tyre daro

 3. Nusivylusi:

  Bet ką reiškia nepirkite II rūšies dešrų, aplamai kodėl leidžiama jas tuomet gaminti. Teisingai kalbama, kad Optima linija reikalinga numarinti pensininkams, tačiau juos renkasi studentai, kurių reprodukcijos galimybės lb sumenka po tokio maisto:(

 4. lelele:

  argi anksciau parduotuvinės dešros būdavo be pelių??? 😀 tik kad jose bent mėsa būdavo ir viena kita pelė…o dabar dešroje kelios pelės, truputis atliekų ir krūva chemijos.

 5. Cesarius ( Vilnietis ):

  dešra iš žiurkienos sveikiau nei chemijom maitinta kiaulė .!

 6. Mel:

  O kokio velnio neturintys daug pajamų mėsą perka prekybcentriuose? Kam specializuotos mėsos parduotuvės (pvz mano mėgiama Cesta), turgūs? Galų gale, jau geriau įsigyti 200-300g aukščiausios rūšies dešros negu 1,5-2kg „šliosą“ „šuniukų džiaugsmo“.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>