Demaskuotas garsus ir brangus greipfrutų sėklų ekstraktas CITROMUNAL

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad gauta informacija iš Latvijos dėl lenkiškų maisto papildų „Citromunal“ (serijos Nr. 101005), kuriuos ištyrus, jų sudėtyje nustatytos medžiagos, draudžiamos naudoti maisto papildų gamyboje – konservantai.

Gamintojas skelbia, kad natūralus greipfrutų sėklų ekstraktas turi didžiulį poveikį bakterijoms, virusams, grybeliams, stiprina imuninę sistemą, turi ne tik hipoalerginių savybių, bet ir sumažina alerginę reakciją įvairiems produktams, vaistams ir kt., nesukelia disbakteriozės bei padeda sunaikinti grybelius. Jo kaina svyruoja nuo 35 Lt iki 40 Lt.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba nustatė, kad šiuos maisto papildus į Lietuvos rinką tiekė UAB „Medisana“ (Rudamina, Vilniaus r.). Siekiant apsaugoti vartotojus nuo galimo neigiamo poveikio sveikatai, tiekėjui uždrausta tiekti atitinkamos partijos nesaugius maisto papildus ir nurodyta juos surinkti iš rinkos.

Vartotojai, įsigiję minėtos partijos maisto papildų ”Citromunal”, gali juos grąžinti platintojams ir susigrąžinti sumokėtus pinigus.

Maisto papildai į Lietuvos rinką patenka iš įvairių pasaulio šalių. Pastaraisiais metais vis labiau populiarėja prekyba internetu. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba primena vartotojams, kad prieš įsigyjant maisto papildus, reikėtų pasidomėti, ar jie legalūs, užregistruoti. Neregistruoti maisto papildai būna neįvertinti kompetentingų specialistų, todėl niekas neprisiima atsakomybės už jų poveikį žmogaus organizmui. Vartotojams rekomenduojama pirkti maisto papildus tik iš legalių prekybos vietų (parduotuvių, vaistinių, specializuotų maisto papildų skyrių).

VMVT informacija

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (6)

  1. Edis:

    O ka daryti, jei as su seima ji vartojau pora metu?

  2. Nusivylusi:

    Jei produktas parduodamas vaistinėje, tai ką dar reikėtų man domėtis ar jis patentuotas, nu visškas absurdas.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>