Dar viena demaskuota apgavystė – trys dešrelės už keturių kainą

Ant pakuotės nurodyta, kad dešrelės sveria 260 gramų. Padėjus pakuotę ant svarstyklių, paaiškėjo, kad jos svoris 198 gramai.

Uostamiesčio Akropolio „Maximoje“ pirkėja įsigijo „Klaipėdos mėsinės“ pieniškų dešrelių. „Pastebejau, kad Klaipedos mėsinės pieniskos desreles yra tikra apgavyste- svoris ant etiketės -260g. Nurodyta kaina  taip pat kaip uz 260gr. Pakuotėje tik trys dešrelės ir ant svarstyklių jos tesvėrė 198 gramus“, – savo pasipiktinimą nevartok.lt išsakė Klaipėdos gyventoja. Anot vartotojos, akivaizdu, kad pakuotėje nėra lygiai vienos desrelės.

„Tokių pakuočių su 3 dešrelėmis buvo daug. Klaipėdos mėsinė apgaudinėja vartotojus, nes svarstykles namie, tikrai, ne kiekvienas turime“, –  įsitikinusi nevartok.lt nuotraukas atsiuntusi klaipėdietė.

„Klaipėdos mėsinės“ kokybės vadovė Daiva Kazbarienė pripažino, kad įmonėje fasuojant produkciją galėjo įvykti klaida: „gaila, kad įvykusią klaidą pastebėjo tik vartotojas. Visų pirma apsiriko žmogus, kuris fasavo dešreles. Vėliau, kad dešrelių pakuotėje per mažai nepastebėjo nei į dėžes produkciją sudėjęs darbuotojas, nei prekybos centro personalas.

“ Įmonės kokybės vadovė atsiprašo pirkėjos ir žada patirtą nuostolį kompensuoti. Tuo tarpu Klaipėdos metrologijos inspekcijos vyriausioji inspektorė Rima Liepinienė pažadėjo skubiai atlikti patikrinimą dėl nurodyto pažeidimo: „mes būtinai patikrinsime ar prekybos centre dar prekiaujama tokiomis dešrelėmis. Prekybininkai ir gamintojai labai greitai reaguoja į pasirodžiusią informaciją ir skuba klaidas ištaisyti.“

O mūsų skaitytoja Megana įspėja – nepraraskite budrumo pirkdami maisto produktus.

Dėkojame nevartok.lt skaitytojai už suteiktą informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (4)

 1. Povilas:

  Tai dabar jau nebe vienas žmogus eilinį kartą suklydo, bet visa grupė žmonių. Debilų ieško su tokiais pasiteisinimais?

 2. klaida:

  Oj klaida klaida :).O kartais senai mociutei ta viena desrele labai daug reiskia.

 3. Linas:

  vienu zodziu P… is didziosios…

 4. ieva:

  a) kodel niekad nesuklystat idedami PER DAUG desreliu?
  b) puiki proga nepirkti sikpopieriaus gaminiu kitaip zinomu kaip desreles.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>