DAMSA piktybiškai apgaudinėja dešrelių vartotojus

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Prienų r. VMVT patikrino į Prienų globos namus iš UAB “Damsa“ (Vilkaviškio r. Kybartai) atvežtų mėsos gaminių kokybę.  Atlikus laboratorinius tyrimus nustatyta, kad mėsos gaminiai neatitiko kokybės rodiklių reikalavimų. Aukščiausios rūšies virtose pieniškose dešrelėse  rasta 8 proc., aukščiausios rūšies karšto rūkymo „Turistų“ dešrelėse 2 proc. krakmolo, kurio aukščiausios rūšies mėsos gaminiuose neturi būti. Be to, mėsa ir mėsos gaminiai buvo gabenami neatitinkančia higienos reikalavimų transporto priemone.

Vilkaviškio r. VMVT atliko patikrinimą UAB „Damsa“ ir nustatė, kad įmonėje neužtikrinamas gaminamos produkcijos atsekamumas, pagal savikontrolės planus neatliekami kokybės rodiklių laboratoriniai tyrimai, gabenant  mėsą ir mėsos produktus neužtikrinamas jų gabenimui tinkamas temperatūrinis režimas, taip pat nustatyti mėsos produktų ženklinimo pažeidimai. Už nustatytus pažeidimus UAB „Damsa“ direktorei surašytas administracinės teisės pažeidimų protokolas ir paskirta 1000 Lt bauda.

Nevartok.lt įspėja atsakingai rinktis šios įmonės produkciją, kuri piktybiškai apgaudinėja vartotojus ir VMVT įkliūna jau nebe pirmą kartą.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (14)

 1. .:

  kad kazkas skirtu rimtas baudas ir nebutu paperkamu instituciju, tada galbut ir visas s… butu nebededamas i maista…

 2. Liana:

  Reiketu atkreipti demesi, kad Damsa apgaudineja vaikus parduodama jiems desreles is krakmolo. Vokietijoje tokia imone seniai butu uzdaryta.

 3. Megana:

  Ar tik ne pacios imones, skelbiancios konkursus, kuriuos laimi ne geriausia kokybes ir kainos santyki pateikes, o pigiausias tiekejas, kaltos? Gerai, kai zmones dar atsirenka kas yra kas… O antras atvejis per trumpa laika sako- tai daugkartinis ir tycinis nusizengimas, imone reiktu i nepatikimu imoniu sarasa traukti. Jei visi, kur D. laimejusi konkursus pasitikrintu…. Kaip manot, kiek tada tokiu atveju butu?

 4. Anonimas:

  Manau,kad Damsa nera kalta del tu procentu krakmolo, tegul“ didelius gigantus“patikrina,“Krekenavos mesa“,Biovela“ ir t.t.tai ne tik krakmolo neras,bet ir mesos ne gramo nera.Tiesiog jos turi dideli uznugari.

  • Temidė:

   Ką reiškia Damsa nėra kalta dėl tų procentų? Kalta, ir dar kaip ! Ir kodėl galvojat ,kad maža įmonė gali bet kokią produkciją gaminti ir mes turime valgyti visokį šlamštą? Juk ši įmonė jau bausta ne kartą už pažeidimus (pvz. balandį) Štai dabar vėl. Kiek gi galima?! Dalyvauja konkursuose, kaip įmanydami mažina kainas, kad laimėtų, o po to deda visokio š…. ,kad nors kiek sumažintų savikainą. Absurdas ! O juk tų laimėtojų produktais maitinami mūsų vaikai mokyklose, darželiuose. .. Manau, jog tokios įmonės turėtų būti kontroliuojamos nuolat ir ne Vilkaviškio rajono VMVT (juk ten ,aišku, visi „savi“). Turėtų būti siunčiami kitų rajonų atstovai, būtų nors šiek tiek objektyviau.

 5. Anonimui:

  Nuliudinsiu. Jusu nuomone yra absoliuciai klaidinga.
  1. Didieji gamintojai yra tikrinami veterinaru, konkurentu, prekybos tinklu (taip!, kad ir kaip keistai neskambetu), klientu (Damsos atvejis tai irodo) , bei tikrinasi patys.
  2. Didieji gamintojai tiesiog negali sau leisti susigadinti varda, apyvarta ir prarasti klienta, jei iskiltu viesumon toks atvejis kaip Damsa.
  3. Veterinarai bei kitos instancijos (ziurekit TV, o ir is tiesu taip vyksta) meginius ima is parduotuves tinklo. Dazniausiai didelio prekybos centro, nes gali pasirinkti ir pamatyt asortimenta, bei buti tikri, kad jie patys pasirinko megini, o ne gavo spec.padaryta.
  Isvada: didesnes galimybes meluoti tiems, kurie yra maziau matomi, neparsiduoda prekybos tinkluose ir gali viena diena buti UAB, kita diena Ind.imone, trecia-isvis bankrutuoti ar stoveti turguj…
  Spresti paciam. Tiesiog reikia ziniu ir logikos. O pasitaiko visko ir didiesiems, tik pamokos greit ismokstamos 🙂

 6. klientas:

  „Už nustatytus pažeidimus UAB „Damsa“ direktorei surašytas administracinės teisės pažeidimų protokolas ir paskirta 1000 Lt bauda.“

  Jei paskirtu bent 100000LT bauda, tada bent juokas neimtu. Papirkti visi todel tokios nesamones ir vyksta.

 7. sita stipena Aukse Vaicaitiene,netik taupo gamindama,bet dar ir darbininku nieko nevertina.nubraukineja algas,neva uz prasizengimus.vienam darbininkui po300 lt.tai ka jei reiskia ta 1000 lt. bauda.Isistacius vaizdo kameras ne vagim,o darbininkam gaudyt…..apsurdas.gauna is darbo birzos puse darbininko algos ir net tos kartais jis negauna.ir nera kur skustis,viskas papirkta

 8. to anonimas:

  Pritariu visikai. Ta isgama, kartu su vilkaviskio darbo birza(greiciausiai su kazkuo is DB) „suka“ kazkokia afera, nes tris menesius atlyginima moka darbo birza, bet darbininkai nemato jokios algos! 😀 O ir su darbuotojais elgiasi kaip su vergais! Idomu kas konkreciai turetu pakontroliuoti sita zmoniu isnaudojimo „sutve“, nes matomai vilkaviskio institucijos „nupirktos“.

 9. Pirkėjas:

  Pirkau skilandį parduotuvėje Rimi Lietuva (Savas,Kaune), likau nepatenkintas,kad dideli lašinių gabalai, aplamai skilandžio skonio taip ir nepajutau, neskanus. Nusivyliau.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>