„Čili pica“ į namus – bėda į namus!

Vartotojai vis dažniau stebisi, kas atsitiko „Čili“ restoranų tinklui. Anot skaitytojų, maisto kokybė juose tragiškai suprastėjo. Šį savaitgalį vilnietė Rūta „Čili Picą“ išsikvietė į namus ir liko labai nusivylusi.

„Šeštadienį „Čili Picos“ Vilniaus mieste teko laukti 1 val 40min. Praėjus pusantros valandos nuo užsakymo skambinau jiems priminti apie užsakymą. Dar po  10min užsakyta pica buvo atvežta. Deformuotoje, sulankstytoje  dėžutėje. Pica buvo šalta. Ne vėsi, bet šalta“, – nevartok.lt pasakojo Rūta.

Dėkojame Rūtai už informaciją ir tikimės, kad skaitytojai nepateks į panašias nemalonias situacijas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (5)

 1. Krylovas:

  Kazkada Ciliakas buvo super, skanu ir prestizas.Bet dabar viena blogiausiu vietu,kur geriau net neuzsukti.Padvejas prieis po 30 min ir nezinia ka atnes.

 2. Edita:

  Valgiau keptą kepsnį su šaldytom išmirkusiom daržovėm ir nežinia kokiais ryžiais. Baisu!!!

 3. krr:

  Can can simta kartu geriau, tokio s.. nemala.O picu apskritai geriau nei pirkti nei valgyti. Bet jeigu atveza per dvi valandas, tai viskas aisku. MISIOS!!!!

 4. Kristina:

  O aš valgiau ir vis gailiuosi, kad valgiau. Reklamos auka turbūt esu 🙁

 5. hmm:

  Cili puslapyje parasyta, jog savaitgaliais gali veluoti uzsakymas :]

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>