„Čili Pica“ – neskanus maistas ir sugadinta nuotaika

„Retai kada skundžiuosi, nes nesu išlepintas maisto. Gal ir šiuo atveju patylėčiau, jeigu po apsilankymo „Čili Pica“ Vilniuje Jeruzalėje nebūtų pradėję raižyti pilvo. Užsisakiau salotas su krevetėmis, dukrytei – kokteilį „Rožinė svajonė“. Salotas atnešė greitai, tačiau smarkiai peršalusias. Nekilo abejonių, kad jas laikė šaldytuve ilgai ir labai šaltai. Kita diena priminė, kad valgiau „Čili Pica“ Nežinia, kada jas pagamino. Dukrai atnešė kokteilį. Tačiau bėda ta, kad ne tą kokteilį, kurį užsakėme! Tai pamatėme sąskaitoje, kai buvo pateikta didesnė kaina.  Vaikas pasakė vaikiškai: „tėti kelk skandalą“. Paaiškinau, kad padavėja greičiausiai apsiriko. Sąskaita buvo apie 24 Lt. Padėjau 50 Lt. Padavėja pamačiusi mano nepatenkintą veidą visą grąžą atnešė metaliniais pinigais. Vaikas pasakė „vau“. Tenka  pasakyti – neskanus maistas su liūdnom pasekmėm: siaubingas aptarnavimas ir nepagarba klientui, ką jau skųstis raižymais pilve“, – nevartok.lt sakė „Čili“ apsilankęs Viktoras.

Skundas skundą gena…Taip būtų galima apibūdinti situaciją dėl „Čili“ maisto ir aptarnavimo. Žmonės jau jaukuoja, kad geriau nusipirkti kokį beliašą „Senukų“ prekybos centre,  nei valgyti „Čili“.

Dėkojame Viktorui už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (10)

 1. as:

  Vaikas pasake VAIKISKAI TETI KELK SKANDALA :O nieko sau vaikiska…mano vaikai tokio zodzio net nezino..siaubas..

 2. Toma:

  Čiliakas nusirito iki stoties bufeto lygio. Spėju, kad bufete netgi skaniau….

 3. Nieko gero:

  Sveiki, gal sutapimas gal ne, bet po vakarykščio Čili (Gedimino pr. netoli Olimpic) braškinio kokteilio irgi turėjau ilgoką pasimatymą su tualetu.

 4. Dalia:

  Aš irgi nebesilankau Čili picerijose. Paskutinį kartą kai valgiau, salotų užpilas buvo beskonis, o „Čili“ sriuba tokia nugaravusi, kad šaukštas stovėjo nekrusteldamas. Pastebėjau, kad per metus porcijos gerokai sumažėjo. Vaikai ir picas išpeikė, dabar užsisakinėja iš „Charlie“, nors anksčiau tik „Čili“ pripažindavo.

 5. hmm:

  Dalia, o jūs savo vaikams nemokate gaminti maisto, kad vedatės į Charlie, Cili picerijas? Nepykite uz klausima, tiesiog smalsu..

  • Rima:

   O jums neatrodo, kad kartais ir mums nuo maisto darymo norisi pailsėti, tai nereiškia, kad gali mus maitinti bet kuo.

  • Romashkaxx:

   Tiesiog daug seimu turi iprocius nors karta per savaite islekti papietauti kur nors, kad mama galetu pailseti nuo puodu, kas tame blogo? Saunu, is tokiu iprociu ir gyvuoja verslas.

  • Anonimas:

   To hmm. Jus nepykit,bet kaip jums toks durnas klausimas iskilo?Turbut vaiku neturit.Taigi vaikam didziule pramoga eiti picos valgyti.Kiek valgo kiek nevalgo svarbu procesas 🙂

 6. normali:

  jei tenka valgyt Ciliake, tai rinkuos tik CILI Bige. Nes zinau kas ten dirba, ir maisto/patiekalu niekada nesugadins

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>