BIOVELOS kaukazietiškas šašlykas vakare – litrai vandens troškuliui malšinti naktį

„Savaitgalį susirinkome sode švęsti sūnėno gimtadienio. Žmona Inga prekybos centre nupirko BIOVELOS kaukazietišką šašlyką iš sprandinės. Jis kainavo brangiausiai – 21.99 Lt už kilogramą. Anot žmonos,  kiti šašlykai kainavo ženkliai pigiau, net po 9.99 Lt už kilogramą.

Jeigu jau taip brangu, tai gal galima tikėtis kokybės? Įtarimų sukėlė per daug ryški raudona mėsos spalva. Esu skaitęs, kad per daug raudona mėsa išduoda, kad ji yra persūdyta.

Sudėjom mėsos gabaliukus ant grotelių. Laimei nebuvo jokių nuopjovų ar riebalų. Tačiau paragavus mėsos ištiko šokas. Toks įspūdis, kad ją mirkė druskoje kokį mėnesį. Mėsa neturėjo mėsos skonio. Perskaiciau sudėtį, bet nieko blogo neradau. Druska nurodyta kokioj 5 vietoj pagal eiliškumą. Tačiau druska užmušė viską.

Pikčiausia buvo naktį. Šventėje dalyvavo nemažai vaikų, kurie užvalgę šašlykų nemiegojo visą naktį – reikalavo vandens troškuliui malšinti. Norėjosi prisiminti patarlę „pigią mėsą šunys ėda“.  Deja mėsa buvo brangi. Gal ta druska buvo labai brangi, nes jos kiekis sunaudotas tikrai nemenkas. Troškulys priminė ir kitą dieną ką valgėme išvakarėse. Žmonės, nemėtykite pinigų veltui, ruoškite mėsas patys. Ir pinigų sutaupysite ir skaniau pavalgysite“, – nevartok.lt apmaudo neslėpė šašlyku nusivylęs Artūras.

Dėkojame Artūrui už išsakytą nuomonę ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (9)

 1. puikų šašlyką galima pasigaminti greitai ir patiems.laiko užima labai nedaug;tereikia susipjaustyti mėsą,apibarstyti prieskoniais(puikiai tinka kaukazietiški šašlykams) ir kefyras.Sprandinei marinuotis nereiks nė valandos.Ir druskos ir sveikatos sutaupysit 😀 Skanaus!

  • Vida:

   O man susidarė vaizdelis, kad straipsnis parašytas iš pykčio, nes dar nekeptas , o jau nufotografuotas .

 2. Tomas:

  Dekui, kaip tik norejom nusipirkti ir isbandyti, nes reklamavo.

 3. Valgiusi:

  Taip, pritariu, dar pernai tie saslykai buvo tikrai skanus ir normalus, bet siais metais, tai atsiprasau, kazkokia nesamone. Tipo be konservantu, bet jau druskos tai siaubas, bandem kelis kartus, galvojom gal partija tokia, bet deja deja deja…..fu!

 4. Morta:

  O man šie šašlykai – patys skaniausi.

 5. Biovela:

  Pamatytumet kaip si suda gamina tikrai pamasytumet ar verta valgyt.

 6. ubagams:

  vargseliai,rekejo pigiausia pirkt,butumet laimingi buve:)

 7. Vaje kaip negrazu:

  Mesa raudona ir suri, nes prideta per daug nitritines druskos. O jei parasyta, kad be konservantu, – tai manau tikrai ne tiesa. Galima daug ka prirasyt. Siulau isvis Biovelos gaminiu maziau vartoti, – busit sveikesni.

 8. Dariose:

  Medžio gabala jei patinka kepti ir valgyti… Tai jums..

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>