Baisios išvaizdos grietinė iš MAXIMOS šaldytuvo

„MAXIMOJE“ pirkta „Senolių“ grietinė – garantija „gero produkto“?“, – neslėpdamas ironijos nevartok.lt sakė įspūdingą nuotrauką atsiuntęs Vytautas.

Kodėl tokia grietine prekiauja MAXIMA? Ar tai nekokybiškas produktas, ar jis laikytas netinkamomis sąlygomis?

„Pirkėjas, žinoma, teisus, jis neturėjo įsigyti mūsų prekybos tinklo parduotuvėje tokios grietinės. Nuoširdžiai atsiprašome, kad taip įvyko.

Parduotuvėje, kurioje pirkėjas įsigijo grietinę, tinkamai neveikė vienas iš šaldytuvų, kuriame ir buvo laikomas šis produktas – pernelyg stipriai šaldė. Tad nors pirkėjas grietinę įsigijo kokybišką, tačiau pernelyg sušalusią, tokia neturėtų būti prekiaujama. Pirkėjas susisiekė ir su parduotuvės, kurioje pirko grietinę atstovais, tad problema operatyviai buvo išspręsta: sumokėti pinigai už grietinę pirkėjui sugrąžinti, sureguliuota šaldytuvo temperatūra. Taip pat patikrinome ir kitus tame šaldytuve buvusius produktus. Dėkojame pirkėjui už operatyvią pastabą“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė.

Dėkojame Vytautui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (5)

 1. JOANA:

  ot naujiena !!! ziema svencioneliu maximoj beveik visos pirktos grietines buvo tokios isvaizdos..

 2. Jo, jo..:

  Rimtai, ko tylejai, o dabar prisiminei….Reikia kokiuose Lietuvos pakampiuose patikrinti saldytuvus.

 3. PoP:

  man tas pats buvo, parduotuvėj aiškino, kad mes per 5 minutes namo parsinešdami ją patys „sugadinom“ 🙂

 4. Senolis:

  Buvo susalusi grietine i leda, del to ir pavirto tokiu marmalu.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>