AVIKO šaldytos bulvės – pažaliavusios

„Skaičiau nevartok.lt informaciją, kad pažaliavusios bulvės yra nesveika, jos netgi kenksmingos.  Man labai įsiminė kažkuriame iš prekybos centrų fotografuotos žalios sufasuotos bulvės – galiu pasakyti, kad dabar daržoves renkuosi labai labai atidžiai. Bet praėjusią savaitę sugebėjau nusipirkti žalių žaliausių!“ – nevartok.lt parašė skaitytojas Laimonas. „Aišku, šeimyna negalėjo manęs kaltinti žioplumu – bulvytės buvo šaldytos ir sufasuotos nepermatome maišelyje. Deja vos ne trečdalis  bulvyčių mano nusipirktame maišelyje buvo žalios ar bent pažaliavusios, kai kurios patamsėjusios. Tai buvo AVICO ilgosios bulvytės.

Nesuprantu, nejaugi šaldytų produktų gamintojai naudoja netinkamas maistui daržoves? Nemanau, kad jos apgenda jau pagamintos – manau, kad gamintojas apgaudinėja mus. Gaila, kad tokio valgymui netinkamo produkto negaliu grąžinti, o labiausiai norėčiau grąžinti pačiam gamintojui“ – apmaudo neslėpė Laimonas“, – nevartok.lt pridėdamas nusipirktų bulvių nuotraukas.

Dėkojame Laimonui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (5)

 1. Nebegrybaukit:

  tokie dalykai imanomi tik jeigu jos buvo atsildytos ir vel uzsaldytos

 2. 2 Nebegrybaukit:

  Bulves žaliuoja tik jeigu ant ju(sveziu bulviu) patenka saules spinduliai … atšildymas čia ne pri ko!!!

 3. Rasa:

  Kontroles jokios nera, tai ir sudeda kas papuola

 4. Edis:

  lenkai pakuoja, tai ko norėti, konvejeris varo, vargo nemato.Nyc tokiego!

 5. bulves:

  tai jeigu skoninės savybės ir estetinės blogos – tai negalima partiją išimt iš apyvartos????? Veterinarija čia turi?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>