Atspėkite: kiek VIČI bulvių ir silkės salotose yra silkės?

„Negi VIČI mano, kad vartotojai visiškai neraštingi mulkiai ar nesuvokiantys maisto skonio ir kokybės?“, – nevartok.lt sakė marijampolietis Saulius. Pasak vyro, besirinkdamas silkę jis pastebėjo naujas bulvių ir silkės salotas „ENSALADA“. Pagrindiniai užrašai ant silkės pakuotės parašyti anglų kalba. Tačiau paskaitęs smulkiomis raidėmis parašytą gaminio sudėtį, Saulius pakraupo.

„Skaitau sudėtį: majonezas – 43 proc., bulvės – 42 proc., daržovės – 8 proc., ir silkė…- tik 7 proc. Tai gal čia yra bulvių ir majonezo salotos? Kiek suprantu VIČI įmetė silkės uodegėlę ir taip salotose atsirado tie 7 procentai? Aš tai vertinu, kaip pasityčiojimą iš vartotojų. Salotos nėra pigios. Pinigai mokami už „šamurliaką“, – pasipiktinimo neslėpė Saulius.

Nevertinsime šiuo atveju vartotojo nuomonės, bet manome, kad tokia informacija yra naudinga renkantis maisto produktą.

Dėkojame Sauliui už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , , , , ,

Komentarai (11)

 1. OH:

  Apgaule visiska!

 2. Lana:

  bet biškį visgi yra 🙂

 3. lina:

  anksciau vici turejo salotas su silke, kurios vadindavosi „rusiskos“, – man jos patikdavo, jas pirkdavau. Po kurio laiko ju nebeliko ir atsirado sis tikras samurliakas. paragavus tikrai gyvenime nebepirkciau. toks ispudis, kad pirkejus kvailiais laiko, juk kartais tikrai neturi laiko pasidometi sudetimi, perskaitai pavadinima, atkreipi demesi i pakankamai nemaza kaina ir pasiimi, manydamas, kad perki kokybe, o ne s…

 4. Anonimas:

  Čia tas pats, kaip limonadas su sultimis, kuriame 0,01% sulčių.

 5. Cesarius ( Vilnietis ):

  Manau čia nėra apgavystės , skaityk sudėtį , viskas parašyta .? Kartą pirkau 1 kg. šaldytos lašišos ŠARŠO tik 7 lt. už 1 kg. kepiau kotletus , vos nemiriau , bjauresnio skonio dar nebuvau pajutęs . kitą neiškeptą šaršą IŠMEČIAU . Čia aš pats buvau durnas , ką norėt lašiša už 7lt. 1kg. šaršo . filė apie 40 lt. kg. kainuoja.

 6. hmm:

  Beabejo, kad nėra apgavystės, visa informacija surašyta ant pakuotės. 🙂 Nepatinka, nepirk. Dar to betrūko, kad žmonės skųstusi, kad jiems silkės per mažai įdeda…

  • Laimutė:

   …yra apgavystė, bulvės su majonezu, nėra silkių file, o didžiausiom raidėm užrašyta „Atlantinių silkių file….“, todėl ir guli tos dėžutės nukainuotų lentynėlėje, ten joms ir vieta….

 7. PoP:

  patys tokias pasigaminkit, bus kokybiška.

 8. Nusivylusi:

  Taip žinoma galima ir paties pasigaminti, tačiau aš manau, kad skundas pagrįstas vien tuo, kad klaidingai surašyta produkto pavadinimas. Produkto pavadinimas turi atspindėti pagrindinių ingridientų sudėtį. Tiksliausias tokio šumurliako pavadinimas būtų „Bulvių mišrainė su silke ir daržovėmis“.

 9. Laimutė:

  Taip, tarp bulvių ir majonezo silkių nerasta, o taip norėjau silkės, pirmas kartas paragavimo bus ir paskutinis…

 10. Beje, šias salotas VICI gamina lig šiol, nors matau, kad blogas atsiliepimas parašytas dar 2013 m.! Ir aš apsigavau, norėdama ten rasti silkės. Maniau, kad VICI gaminiai yra kokybiškesni.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>