Atsargiai: RIMI ryžiai su kirmėlaitėmis

„Siunčiu ryžių, pirktų RIMI prekybos centre, nuotrauką. Nepraplėštas pakelis namuose prastovėjo apie mėnesį, galiojimo laikas nurodytas iki 2013 kovo 26 d. Kaip matyti nuotraukoje, ryžiai „papildyti“ maistingais baltymais, kurių, deja, nelabai norisi valgyti.“ – nevartok.lt rašo Raminta.

„Pakelyje skylių nėra, vadinasi, ryžiai jau buvo supakuoti su kirminais. Aišku, kai suvalgai iškart, gal tų lervučių ir nesimato, bet žinojimas, kad jų gali būti, nuteikia tikrai nemaloniai.“

Nevartok.lt dėkoja Ramintai už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (8)

 1. Jonas:

  kazkoks siaubas………………

 2. Algis:

  Reikia pirkti normalius ryžius, o ne kažkokius pigius brandus, kaip Rimi.

 3. liona:

  ner ko laikyti ryziu menesiais murzinose virtuvese. y sandaru inda persidet reikejo, o dabar palaike maiseli neaisku kokiom salygom ir neaisku is kokiu produktu tie vabaliukai prilindo.

 4. Pirkėja:

  Teisingas pastebėjimas-pirmiausia reikia apžiūrėti savo virtuvę,spinteles. Visko ten bus,jei jau vikšras yra….

  • viksrui:

   tu man paaiškink,kaip gali vikšras iš spintelės įropoti į nepraimtą maišelį???

 5. Pirkėja:

  Elementariai vikšras atsiranda,kai kandys pragraužia maišelį,prideda ten kiaušinėlių,iš kurių ir išsirita kirmėlės. Jei ilgai buvo laikoma užkrėstoje patalpoje,tai kandims darbo buvo užtektinai.
  Gali būti dar versija,kad užkratas atkeliavo iš ryžius fasuojančios įmonės….

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>