Emigrantų atostogas Lietuvoje apkartino sūrus MAXIMOS ešerys

eserys„Rekomendavau savo draugų šeimai, kuri grįžo atostogų iš Airijos į Lietuvą, MAXIMOJE rūkytą ešerį. Sakiau: „vietoj rūko, skanu, esu ragvęs ne kartą“. Nusipirko ir labai nusivylė, sakė vaikams negalėjo duoti, nes viena druska. Paragavo ir likusią išmetė“, – nevartok.lt pasakojo žuvį draugams pasiūlęs Vytas.

„Didžiosiose mūsų parduotuvėse rūkyklėles įrengėme tam, kad savo klientams pasiūlytume pačius šviežiausius ir skaniausius, pagal mūsų meistrų receptus išrūkytus žuvies ar mėsos gaminius.
Patikrinome šios žuvies rūšies paruošimo receptūrą. Rūkant šią žuvį, druskos turėjo būti naudojama tik tiek, kiek reikėtų subtiliam žuvies skoniui išgauti. Gali būti, kad rūkyklėlės darbuotojas, ruošęs šią žuvį rūkymui, neatidžiai skaitė ir laikėsi jos paruošimo technologijos.

Tad belieka tik apgailestauti ir atsiprašyti kliento, kuris įsigijo per sūrų ešerį ir pakviesti jį pas mus užsukti žuvies įsigyti darsyk. Mes būtinai įspėsime rūkyklėlės darbuotojus, kad rūkant žuvį jie griežtai laikytųsi recepto ir žuvį bei kitus rūkomus gaminius sūdytų tik tiek, kiek numatyta recepte“, – nevartok.lt sakė MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , , ,

Komentarai (3)

  1. nechamas:

    Persūdyta žuvis ilgiau stovi tad nieko cia nuostabaaus.nenupirko šiandien nupirks rytoj.

  2. Vilnietis:

    Vel tas Vytas. Netikiu sia pasaka, o MAXIMOS vadovybe vel vercia kalte ant darbuotoju, kuriu ir taip truksta, kad tik inoringas pirkejas Vytas patenkintu savo iskrypeliska potrauki buti nepatenkintam.

  3. Ajajai:

    Pirkimo čekis lydekai, ešerys sūrus net nuotraukoje. Ir iš viso – kam man šaldytuvas, jei aš nerūkau… Va toks absurdo teatras

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>