Argi taip galima, MAXIMA? Čia šviežios daržovės?

„MAXIMA šį pavasarį vylioja nauju derliumi. Sako, užsukite į MAXIMĄ ir paragaukite šviežių daržovių. Tačiau tai ką jie bando „prastumti“ pirkėjui, tiesiog nepadoru ir pavasario kvapu nekvepia. Štai šios morkos nuotraukoje pristatomos, kaip šviežios.

O jos siaubingai pajuodusios ir suvytusios. Kainavo 3,99 Lt, kai tapo nebevalgomos, atpigo iki 2,09 Lt. Negi MAXIMA išmes? Aišku ne, juk yra stebuklingas žodis AKCIJA. Bet juk žmonės neakli ir nekvaili. MAXIMAI turėtų būti labai gėda. Tačiau turint omenyje, kaip jie elgiasi, dar kartą apkaltins kokį darbuotoją“, – nevartok.lt sakė prastos kokybės „šviežas“ morkas MAXIMOJE aptikęs Arvydas.

Dėkojame Arvydui už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (9)

 1. Francui:

  Arvydai – Jus esate tikrai kvailas ir aklas. Morkos su zaluma – tai siu metu derlius. tai kad svezios morkos suvyto arba pajuodoja – gamtos desnis, ne Maxima kalta. Siu metu derliu irodo esanti zaluma. beto kas nezino, issaugoti tokiu morku sviezuma vien parduotuves pastangu neuztenka. suvytimui itakos turi ir dregme ir temperatura ir laikas ir veisle ir t.t.. morkos gi neuzaugintos LT, atveztos, norint kad jos butu ilgiau saleje patrauklios reikia skraidynti lektuvu, isivaizduojat tokiu morku savikaina? br….

 2. VV:

  kaip man patinka kai tokie proto bokstai atraso 🙂 tikrai nesi mate kaip sandeliuojamos tos darzoves pas „gamintojus“ ir kokia chemija bei kiek laiko jos laikomos 🙂

 3. Kristina:

  Gal ne zaluma zmogus valgo, o pacia morka. O jeigu ji prastai laikoma, netinkamom salygom, tai tik prekybos centras kaltas.Akcija gal ne siaip sau prisege.Kazin ar pirmasis komentatorius tokias morkas valgytu?

 4. MM:

  „Stebuklingas žodis AKCIJA.“Jūs matote šį žodį? kaina ant geltono popieriaus, bet ne akcija.
  Morkos rišulėlyje turi savybę greitai pajuoduoti, pačių morkų kokybė yra gera, bet kad po valandos jos netaptu blogos kokybės jos yra padarytos pigiau .Žmonės turi galimybe įsigyti prekę už mažesne kainą, o parduotuvė laiku pakainuoti. Kadangi tai yra Šviežio derliaus prekė, tai savaime aisku ,kad šios prekės išneštos į salę pakeičia savo prekine išvaizdą, jau po 30min, bet jų skoninės savybės ir kokybė nėra bloga.

 5. kristinai:

  tikrai valgysiu. nes jos sviezios. beja, pajuodavimas ir issausejimas dar karta irodo jog jos be chemijos. naturaliu produktu idealiu nebuna. verta abejoti obuoliais, kurie blizga, morka kuri ilga laika islieka oranzine ar bananais kurie nepajuoduoja. produkto idealios isvaizdos praradimas irodo jo naturaluma. duona antra diena jau nebesviezia, naturalus sultys jei po 10 min nebetokie kaip buvo ir t.t.
  tam kad PC ilgiau islaikytu isvaizda naudoja saldytuvus, oro dregunuma, sviesa ir panasiai. aisku jei laike netinkamai, tai produktas sugenda daug greciau. taciau LT nera nei vieno PC kur darzoves pardavinetu is saldytuvo kuriame butu 0+2 ….

 6. sakas:

  Maxima savo komentaru privare.Saunuoliai 🙂

 7. Linas:

  as svogunus radau ne kokius, gal nevartok parasys, tikiuosi.

 8. maxi:

  Ta trecia morka parudavusia tam Maximos astovui i dantis ikisciau!

 9. juozas:

  turit teisę morkų nepirkt, turit teisę pirkt. jeigu nepatinka apdžiūvusi morka, pirkit palaistytą chemija, oranžinę, gražią, nenorit? užsiauginkit ir valgykit.. O jeigu išvis nereikia morkų, bet vaikštojat ir fotkinat viską iš eilės tam, kad neturit ką veikt ir jaučiatės vieniši, tai eikit vaistukų išgert ir susiraskit draugų.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>