Arbatą geri – vabalus randi

„Nutariau atsigerti vaistinėje pirktos liepžiedžių arbatos, kuri kainuoja tikrai nemažai (20 g ~8,00 Lt). Įsikračiau į puodelį šios arbatos, ir užpylęs vandeniu pamačiau, kad tarp arbatos nuosėdų plaukioja kažkoks juodas svetimkūnis. Siunčiu nuotraukos, kuriose matosi viskas, ką norėčiau papasakoti. Neturiu jokio tikslo meluoti, tiesiog norėjau atsigerti arbatos…“, – nevartok.lt pranešė Ernestas.

Tai jau ne pirmas atvejis, kuomet šį rudenį vartotojai arbatoje aptinka svetimkūnių ar kenkėjų. Nevartok.lt primena, kad arbatą reikia laikyti sausai, sandariame inde, bei visada įsitikinti įsigyto produkto kokybe.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (5)

 1. Akcija:

  Man atrodo, kad cia nieko baisaus 🙂 Zinoma, labai nemalonu rasti tokiu gyviu, bet suprantama, kad surinkti liepu ziedai galejo prigriebti ir koki viena kita gyvosios gamtos gyventoja 🙂 Del Norfos arbatoje rastu kirmeliuku akivaizdu, kad laikymo salygos buvo netinkamos, o del sios liepu ziedu arbatos drisciau pagalvoti, kad tiesiog atsitiktinumas ne is blogos valios 🙂

 2. J.:

  nieko cia baisaus,ta puodeli ispilt galima,o sekantis jau bus geras..tikrai nenumirsit del vabaliuko

 3. re:

  Jau nusibodote su savo vabalais ir kirmelemis. Vartotojai turi daugybe problemu, ir kur kas didesniu, negu aprasomi vabalai. Gal gerbiamieji persiorientuokite i kitka.

 4. blam:

  isgriebei ir viskas- dziaukis, reiskia arbata naturali, jei joje net vabalu dar buna – nera negyvai uzpurksta chemija.

 5. J.:

  man savotiskai simpatiskai atrodo tas vabaliukas:DDD

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>