Ar įmanoma MAXIMOS sūrio torte rasti sūrio?

„Švenčiau savo gimtadienį ir didelę dalį vaišių nusipirkau Maximoje, taip pat ir jų gamintą „Sūrio tortą“. Su draugų kompanija esame atostogavę ir uždarbiavę JAV, puikiai pamenam pasakišką sūrio torto skonį, o ir daugelis mano draugių puikiai moka tokį kepti namuose.

Bet galiu pasakyti, kad vaišindama Maximos „Sūrio tortu“ jaučiausi kaip tikrų tikriausia „tundra“! – nevartok.lt parašė Auksė.

„Pripažinsiu, kad tortas buvo visai skanus, bet jis buvo biskvitinis, su uogienės pertepimu, o pagrindinį sluoksnį kažkodėl sudarė puri ir saldi lengvutė grietinėlės masė. Tikrai labai keista receptūra ir dar keistesnis pavadinimo neatitikimas. Visi vienbalsiai nutarėm, kad kažkokio mascarponės sūrio prieskonio jis tikrai turi, bet nedaug, o ir konsistencija labai jau įdomi. Norėčiau paklausti Maximos technologų, kodėl toks purus grietinėlės masės tortas su lengvu mascarponės prieskoniu vadinasi skambiu „Sūrio tortu“?

„Dėkojame Auksei už pastebėjimą. Būtų įdomu sužinoti, kokioje konkrečioje mūsų parduotuvėje tortas buvo įsigytas.  Dalį tortų, pažymėtų „Meistro kokybės“ ženklu gamina mūsų maisto gamybos meistrai mūsų konditerijos cechuose, kitą dalį mūsų tiekėjai, pagal MAXIMA konditerių pateiktą receptūrą.

Šį procesą kontroliuojame, tad klientės pastebėjimas, kad galbūt torte per mažai sūrio mums labai vertingas. Mes  patikrinsime tiekėjų gaminamų Sūrio tortų sudėtį ir skonį. Na o klientės, įsigijusios ne visai tokį tortą, kokio tikėjosi, prašome susisiekti su mumis ir mes jai padovanosime mūsų konditerių iškeptą sūrio tortą – galbūt ne tokį, kokį pavyktų klientei išsikepti namuose, bet išties gardų“, – nevartok.lt sakė Maximos komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Ant torto dėžutės buvo užklijuotos dvi etiketės. Viena etiketė skelbė, kad tortas pagamintas pagal Maximos receptūrą. Tortas, pasak vartotojos, buvo pirktas Vilniuje, Nemenčinės plente esančioje Maximoje.

Dėkojame Auksei už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (9)

 1. as123:

  pasiziurejus i sudeti atkrenta bet koks noras ragauti tuos tortus 😉

 2. juozukas:

  Hm, gal sūrį iš torto kepėjai namučio parsineša? 🙂 Variantas, ar ne?

 3. Skylius su bulkute:

  Reikia netaupyti ir pirkti brangesnį šio sūrio torto variantą parduodamą Maximoje, jis tikrai bus su sūriu ir žymiai skanesnis už šį.

 4. Ruta:

  irgi noriu torto uz dyka 😀

  • PoP:

   tai kad čia teisingiau gaunasi du tortai už vieno kainą – pirmąjį reikia pačiam nusipirkt! 🙂

 5. enough:

  aš irgi ne per seniausiai pirkau šį tortą, niekaip negalėjau suprasti, kur tas sūris..tai pamačius šį straipsnį net prunkštelėjau, kad ne tik man taip pasirodė, nes jau galvojau gal man su skonio receptoriais ne kas:-)

 6. Manau tortas kaip tortas, o ko jame įdėta matosi ant etiketės – jei norime, kad geresni ingredientai būtų, mokėsime taip pat brangiau.

 7. Skanus tie tortai .maskarpones su sūrių pirk nenusivilsi.o jei sūrio daugiau nori sūrį viena valgyk tarp biskvito isidejus.kvaila visai juk čia tortas ne sūris.kita technologija kvaisa

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>