Apie viską pagalvota – MAXIMOJE mėsa pabrango prie kasos

Buvau apsipirkti MAXIMA parduotuvėje, esančioje Palangoje, Plytų g. 9a. Apsipirkimo metu buvo įsigyta kiaulienos mentė be kaulų, kurios 1 kg kaina vitrinoje ir ant prekės pakuotės nurodyta 9,99 Lt/kg. Tačiau paskaičiuota kaina kasos čekyje, kuri ir buvo sumokėta, sudaro 13,99 Lt/kg, dėl ko susidarė 4,38 Lt skirtumas. Eilinį syk pirkėjai yra apgaudinėjami, o stovint prie kasos kaip kokiam agentui reikia stebėti „išmušamą kainą“.

MAXIMA el.paštu pranešiau apie neatitikimą, bet ši niekaip nesureagavo. Ne veltui Maximos šaukinukas „apie viską pagalvota“,- nevartok.lt pasakojo Tadas.

„Dėkojame pastabiam klientui už informaciją. Apgailestaujame, tačiau dar pasitaiko kainų neatitikimų lentynoje ir pirkinių čekyje. Siekdami panašių nesusipratimų išvengti, klientų labai prašome būti atidiems ir apie pastebėtus kainų neatitikimus iš karto pranešti parduotuvės administracijai.

Kainų neatitikimus pastebėjusiam klientui visuomet suteikiama galimybė produktą įsigyti už teisingą kainą, kaip teisingos kainos garantija, klientams pasiūlomas ir 5 litų vertės MAXIMA dovanų čekis.

Šiuo atveju, iš pirkinių čekio matyti, kad mėsa (kiaulienos mentė be kaulo) vienoje iš mūsų parduotuvių buvo įsigyta lapkričio 4 d. Tuo tarpu akcija šiam produktui visame tinkle buvo suplanuota tik nuo lapkričio 5 d. – t.y. kaina 9.99 Lt/kg klientams turėjo būti pasiūlyta tik nuo šios datos. Ruošiantis akcijai kaina ant pakuotės jau buvo pakeista, o štai sistemoje – dar ne. Vis tik parduotuvė neturėjo prekiauti akcijai skirtu produktu, akcijai dar nestartavus. Todėl nuoširdžiai atsiprašome suklaidinto kliento. Klientui buvo asmeniškai atsakyta – pasiūlyta kreiptis į parduotuvę, kurioje įsigytas produktas ir kainų skirtumas jam bus grąžintas. Parduotuvė įspėta atidžiau rengtis akcijoms, laikytis nustatytos akcijų rengimo tvarkos, kad ateityje panašūs atvejai nebepasikartotų“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Dėkojame Tadui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (6)

 1. pats:

  ha ha, kada gi jie duoda tuos 5lt čekius? iš kasos numeta 5lt ir varyk iš čia. ir tai, jei įrodysi, kad tau tie 5 litai priklauso.
  beje, kiek tekoo susidūrti, tai niekad skirtumo negrąžindavo, tik 5lt.

 2. Cesarius:

  dabar visur tik apgaudinėja .

 3. juozapas:

  Ir skirtumą grąžina ir prekę, jeigu nori, gali grąžint. Tik pirkėjai tokie dalbajobai kartais, kad atrodo jau net galvot tingi. Griebia viską iš eilės, neklausia, nesidomi… Nu žodžiu. Pasekmės priežastis esi tik tu pats.

  • to juozapas:

   Kodėl iš eilės?! Nebūtinai, pasiskaitai akcijas ir perki. Bet tai kad ta akcija negalioja,ar kaip tokioje Palangoje akcijinių prekių net neturi,arba nespėja suvesti. Totalus durdomas. Gražinti gal ir gražina,bet turi išsiprašyti kaip koks nusikaltėlis. Čia negalioja – klientas visada teisus.

 4. laidokas:

  Turbut saulyte nezino,kad akcijines kainas i kasas paleidzia ne parduotuve.Pirkejai piktinasi del nesuteiktos nuolaidos, netinkamos kainos, ta2iau niekas nesigilina, kad parduotuves darbuotojai tik paskutine grandis,kuri turi viska sugerti lyg kempine, kuriai galima isreiksti savo nepasitenkinima ir emocijas,nes pirkejas visada teisus.Parduotuves darbuotojai tikrai atsakingai pasiruosia akcijai,:- is vakaro issistato prekes , kad tik prasidejus akcijai jas rastu pirkejai.O stai atejus rytui prie kasos pirkejas akcijines kainos taip ir negauna.Uz komersantu ar kompiuteristu klaidas vistiek turi atsakyti parduotuve.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>