Akcijinės pigios pūvančios salotos – MAXIMOJE 0,99 Lt

senossalotos_maxima„Salotos, kurios buvo parduodamos MAXIMOJE taikant „milžinišką“ nuolaidą atrodė siaubingai. Galiu pasakyti, kad jos gyvai atrodė penkis kart baisiau nei nuotraukose. Lentynoje gulėjo jau pūvancios, šlapios salotos, tad akivaizdu dėl ko taikyta tokia nuolaida. Atpiginta nuo 4,99 Lt iki 0,99 Lt ir paskelbta akcija. Kodėl taip elgiamasi“, – nevartok.lt rašė pūvančias salotas MAXIMOJE aptikęs pirkėjas.

„Nuoširdžiai atsiprašome kliento, dėl pastebėtų nekokybiškų salotų vienoje iš mūsų parduotuvių.
MAXIMA parduotuvėse siekiame prekiauti tik šviežiais ir kokybiškais produktais. Prekyba akivaizdžiai nekokybiškomis, nešviežiomis daržovėmis ar tokių daržovių akcijavimas, t.y. siūlymas jų įsigyti už ženkliai mažesnę kainą, mūsų prekybos tinkle nėra ir niekada nebuvo toleruojamas ir vykdomas.

Akcija šioms salotoms buvo sumanyta ir jai atsakingai rengtasi gerokai iš anksto: akcijai užsakytas didesnis salotų kiekis, įvertintos tiekėjo galimybės – ar tiekėjas sugebės pristatyti reikiamą kokybiškų salotų kiekį, atsižvelgus į poreikį, salotos paskirstytos po tinklo parduotuves. Prieš salotoms iškeliaujant iš įmonės sandėlio į mūsų parduotuves, jos buvo kruopščiai patikrintos mūsų kokybės ekspertų, salotos buvo kokybiškos ir tinkamos vartoti.

senossalotos1_maximaVis tik, prieš salotoms patenkant į konkrečios parduotuvės lentynas, jos privalo ir šįkart privalėjo būti kruopščiai patikrintos dar kartą, atsakingai įvertinant jų išvaizdą, kokybę ir kt. ir tik tuomet priimtas sprendimas, ar jomis prekiauti. To iš atsakingų parduotuvių darbuotojų reikalaujame visuomet. Akivaizdu, kad parduotuvės, kurioje klientas teigia pastebėjęs nekokybiškas salotas, darbuotojai to nepadarė. Dėl ko belieka tik apgailestauti.

Vaisių ir daržovių kokybei užtikrinti išties skiriame daug pastangų ir laiko. Siekiant vaisius ir daržoves klientams pateikti pačius šviežiausius, trumpinamas jų kelias nuo augintojo iki vartotojo. Daržovių ir vaisių kokybė, prieš jiems patenkant į parduotuvių lentynas, kelis kartus griežtai tikrinama. Parduotuvių darbuotojai taip pat įpareigoti nuolat sekti vaisių ir daržovių kokybę bei šviežumą prekybos salėje, reguliariai juos perrinkti.
Šviežiems vaisiams ir daržovėms tinklo parduotuvėse dažnai taikome ir akcijas bei nuolaidas, bet tik tam, kad suteiktume savo klientams galimybę jų įsigyti pigiau ir taip paskatintume juos į savo mitybos racioną įtraukti daugiau šviežių daržovių ir vaisių, kuriuos vartoti sveika ir rekomenduojama“, – nevartok.lt situaciją komentavo MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

 1. bent:

  pašarams

 2. Melas:

  Apgavystė kad pirmas kartas

 3. Jurgita:

  Maxima visada laukia kada produktas jau bus nebetinkamas visiskai vartoti ir tik tada padaro akcija! Druskininku maximose tokias salotas galima daznai pamatyti, ir ne tik salotas…

 4. viktorija:

  Maxima meistro kokybe kibinai parnesti vyro namo it perpjauti paskleide dvoka ir jau pasvinkusio farso vaizda.kur jus ziurite, kodel zmones nuodijat? Vyras neapsiziurejes suvalge viena ir dabar vemia darbe sededamas.kur kreiptis tada kai maxima vilniuje gedvydziu gatveje sitaip zmones nuodija

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>