Agurkai su tepalo skoniu ir kvapu?

„MAXIMOJE nusipirkome agurkų „Delikat“. Sugundė išvaizda ir kaina. Tačiau sunerimti privertė keistas skonis ir kvapas – buvo jaučiamas stiprus tepalą primenantis poskonis. Toks įspūdis, kad kažkas į stiklainį įpylė tepalo. Niekas iš šeimos šių agurkų nebevalgė. Įdomu, ar jie nėra užteršti“, – nevartok.lt sakė Valdas.

„Gavę skundą iš kliento dėl neva nekokybiškų konservuotų agurkų „Delikat“, kuriais prekiaujame, atlikome vidinį tyrimą. Išties šie agurkai lietuviams neįprasto skonio, jų skonis skiriasi nuo kitų konservuotų agurkų, kuriuos siūlome savo klientams.  Tačiau kaip nurodoma ir produkto etiketėje, šiuos agurkus konservuojant naudojami specifiniai prieskoniai, tarkime salieras, kuris įprasto skonio agurkų marinatui nėra naudojamas, aitriosios Kajeno paprikos ir kt. Gali būti, kad būtent specifiniai prieskoniai ar jų derinys  šiam produktui ir suteikia neįprastą poskonį. Vis tik šis produktas yra kokybiškas.  Agurkus „Delikat“ iš Vietnamo importuoja pati MAXIMA. Kaip ir kitų tinklo importuojamų produktų, taip ir šių agurkų kokybė yra griežtai kontroliuojama ne tik MAXIMA kokybės ekspertų, bet ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistų, šis produktas periodiškai tiriamas.  Jokių pastabų nei iš Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, nei iš klientų dėl šių agurkų kokybės pastaruoju metu nesame gavę. Taigi, klientui, kuriam šių agurkų skonis pasirodė nepriimtinas, siūlome mūsų parduotuvėse rinktis kitus – tradicinio skonio konservuotus agurkus“, – nevartok.lt sakė  MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Dėkojame Valdui už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (1)

  1. ROKIS:

    toj pačioj vietnamo gamykloj turbut tepalus irgi pilsto Vietnamoil

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>