„Samsone“ nevalgomi džiovinti vaisiai

Pasižiūrėjus į nuotraukas nekyla jokia mintis šių džiovintų vaisių įsidėti į burną. Akyla vartotoja Dominyka, gyvenanti Vilniuje S.Konarskio gatvėje pranešė, kad jos močiutė į namus parsinešė nekokybiškų, neišvaizdžiai atrodančių džiovintų vaisių su nežinom priemaišom ir keista spalva. Dominykai spalva priminė pelėsius. Džiovinti vaisiai buvo ne tik sulipę į gumulą, bet ir atrodė purvini keistos spalvos.

Tą patį vakarą mes suskubome į Samsono parduotuvę, kur Dominykos močiutė nusipirko džiovintų vaisių. Nekilo abejonių, kad Kaune registruotos UAB „Baiva“ tiekiamas produktas atrodo siaubingai. Pakanka pažvelgti į jų išvaizdą (žiūrėkite foto).

Deja parduotuvės darbuotoja, jai  parodžius į nekokybiškus vaisius ėmė kikenti teigdama, kad tai ne jos, o kitos – salės darbuotojos skyrius. Kasoje dirbanti moteris pažadėjo, kad šie džiovinti vaisiai bus išimti iš prekybos.

„Darbuotojos man pranešė apie šiuos džiovintus vaisius, kai parduotuvėje buvo padarytos pastabos. Mes išėmėme šiuos vaisius iš prekybos. Iš tiesų jie atrodo negražiai. Paragavę spėjome, kad galėjo įvykti reakcija su džiovintais obuoliais, kas galėjo pakeisti vaisių spalvą. Tiekėjo garantija galioja ilgai, todėl kalbėsime su tiekėju (UAB „Baiva“ red. pastaba),  kodėl taip atsitiko“, – nevartok.lt teigė „Samsonas“ parduotuvės vedėja Irena Anankienė.

Nevartok.lt primena, kad džiovinti vaisiai vieni nesaugiausių produktų. Juose galima aptikti ne tik pelėsio, bet ir kirmėlių ar maisto kandžių. Tiesiog būkite atidūs!

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. Egidijus:

    Ar vaisiai geri visada isduoda ju isvaizda.Jeigu jie pelesio spalvos, aptrupeje ar siaip pakite, geriau tokiu nepirkti ir nevalgyti ir jokiu budu neduoti vaikams.

  2. vik:

    Nepasakyciau, kad isvaizda isduoda, teko nusipirkti graziai atrodanciu vaisiu ir jau su kirminais. Be to vaisiai buna ne supelije, o kaip ir siuo atveju gali buti, padziuve ir apsicukrave.

  3. ....:

    tai kad cia aiskiai matosi kad slyvos susicukravusios….

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>