„Norfos“ lentynose – pasenę burokėliai

„Norfoje“ maistą perkanti vilnietė Elena nevartok.lt pasiskundė neretai pastebinti produktų, kurių galiojimo laikas jau būna pasibaigęs. Paskutinį kartą moteris į namus parsinešė virtų burokėlių, kuriuos dėl galiojimo termino teko išmesti į šiukšlių kibirą. „Ne iš karto supratau, kad pasenę produktai lentynose padedami šalia šviežių,“ – piktinosi Elena. Moteris siūlė atkreipti dėmesį į tam tikrus maisto produktų skyrius, kuriuose tvarka jai kelia abejonių.

Ir iš tiesų šių metų vasario 18 dieną „Norfos“ parduotuvėje Vilniuje, Savanorių prospekte aptikome prekiaujant UAB „Rivona“ Rokiškio kulinarijos virtais burokėliais, kuriuos personalo darbuotojai privalėjo išimti iš prekybos. Nešviežias produktas buvo parduodamas pasibaigus jo galiojimo terminui (žiūrėti foto).

Nevartok.lt dėkoja Elenai už pastabumą ir suteiktą informaciją bei pataria – būkite praktiški ir pirkdami produktus atkreipkite dėmesį į jų galiojimą.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (5)

 1. praktiskas zmogus:

  Rivona viena didziausiu pazeideju minima veterinarijos tarnybos. Niekas nesikeicia, tautieciai!

 2. ?:

  Kur tie burokeliai?

 3. nesuprantu:

  Kam tada pirkti tokius…

 4. Norfinis:

  Norfa sukure savo heroju, kuris perka Norfoje, Norfinukas. Atrodo panasiai, kai amberis..su buroku pazastyje

 5. Taip:

  Norfoje dažnai galima rasti pasenusių produktų. Žinau tokią Norfą (ji „S“, o gal ir „L“ dydžio), kur parduotuvės darbuotojai, tam, kad nenusirasyti sau pasenusių produktų (t.y., kad laiku nesužiūrėjus galiojimo laikų netektų už pasenusius produktus sumokėti iš savo algos) nutrina galiojimo laikus, ant duonos gaminių perklijuoja ar persega galiijio laikus ir t.t.
  Pasakysiu tik tiek, kad Norfa nelabai pasitikiu… Ypač ta prie kurios gyvenu 🙁

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>