„Norfoje” vaikams skirtas gėrimas „Barborytė“ – su grėsmingu pelėsiu

Pastarosiomis dienomis tėveliai „Norfoje“ įsigiję „Rivonos“ vyšnių nektarą „Barborytė“ turėtų sunerimti. Nevartok.lt skaitytojas Kostas skundėsi nusipirkęs gėrimo, kuris akivaizdžiai buvo surūgęs. „Gerai, kad atidaręs buteliuką gėrimą paragavau pats, o nepadaviau dukrai. Jis tiesiog dvokė ir buvo drumzlinas. Ant jo buvo užrašyta, kad būtina suplakti. Gal taip norima užmaskuoti keistai atrodančias drumzles ir buteliuke esantį skystį“, – nevartok.lt guodėsi pirkėjas.

Tai ką aptikome „Norfoje“ iš ties sukrėtė. Norisi tikėti, kad Kostas nusipirko ne tokį baisų gėrimą, kokį aptiko mūsų nevartok.lt atstovas ir jį grąžino parduotuvės darbuotojai.

Gėrimo viršuje plaukiojo ne vienos dienos įspūdingų gabaritų pelėsis. Galime tik įsivaizduoti, kokia būtų vaiko organizmo reakcija nurijus šį „siaubūną“ .

Aptikus tokią prekę taip ir norsi „Norfos“ posakį „praktiški žmonės renkasi „Norfa“ perfrazuoti – „praktiškiems žmonėms „Norfoje“ ne vieta“.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (8)

 1. veterinorius:

  tikrinu netikrinu, bet nerandu…

 2. sadj:

  jei praryciau ta pelesi, man nieko nebutu 🙂

 3. Hazir:

  Tendencingai kompromituojate Norfa.

 4. nieko tokio:

  sutinku su Hazir
  man pelesi butu kaip kokybes zenklas, kad to gamintojo sultyse tikrai nera konservantu. paimkite kita buteliuka be pelesio arba gerkite sintetines sultys, kuriose niekas neaugo net 2 metus laikant, nes yra n chemijos

 5. Vytalka:

  100% sutinku su „Hazir“ ir „nieko tokio“. Butent, pelesis tai yra naturalumo pozymis. O uzmirsote kai uogienes valgydavote, tai ka pirmiau darydavote….? taigi,…. nuimdavote pelesi.

 6. Feee:

  Ka tik barboryte riebiai nusispjove i tas sultis. 🙂

 7. Oi dar koks pelesis uzauga:

  Oi dar ir koks pelesis uzauga ir produktuose su „n“ kiekiu chemijos.
  Tikriausiai niekad nebuvote jokioje chemijos laboratorijoje.
  O būtent toks pelesis ir yra kenksmingas…

 8. Nora:

  Pirkau daugybę Barboryčių, nei pelėsio nei blogo skonio, nuostabios sultys 😀

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>