„Norfoje“ – nevalgomi žuvies konservai

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba uždraudė realizuoti ir nurodė pašalinti iš rinkos Tailande pagamintus  žuvų konservus.

Reaguodami į vartotojo pranešimą, specialistai atliko patikrinimą UAB „Norfos mažmena“ tinklui priklausančiame prekybos centre Šiaurės g. 37, Vilniuje. Patikrinimo metu atrinkti žuvų konservų „Natūralios Ramiojo vandenyno sairos savo sultyse“ mėginiai, kuriuos ištyrus Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto laboratorijoje nustatyta, kad žuvų konservai neatitinka jiems būdingų juslinių rodiklių: išvaizdos, skonio ir kvapo.

Nekokybiškus žuvų konservus importavo ir Lietuvos rinkoje platino UAB „Rivona“. Patikrinimo metu nustatyta, kad iš viso įvežta 12000 vnt. konservų, iš jų 3000 vnt. sulaikyta įmonės sandėlyje. UAB „Rivona“ nurodyta nedelsiant sustabdyti prekybą ir surinkti iš rinkos minėtus žuvų konservus.

Informuojama, kad pirkėjai įsigiję 2010 m. rugsėjo mėn. Tailando gamintojo Golden Prize Canning Co., LTD, pagamintus žuvų konservus „Natūralios Ramiojo vandenyno sairos savo sultyse“ metaliniuose indeliuose po 250 g, kurių tinkamumo vartoti terminas iki 2013 m. rugsėjo mėn. gali minėtus žuvų konservus grąžinti pardavėjui ir reikalauti grąžinti sumokėtus pinigus,  arba reikalauti pakeisti juos į tokią pat tinkamos kokybės prekę.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacija

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>