„Norfa“ muša burokėlių galiojimo rekordus – senas prekes grąžina į lentynas

Vilnietė Elena nevartok.lt skundėsi, kad „Norfoje“ esančioje Savanorių prospekte nuolat aptinkanti nešviežių produktų. Vasario 18 dieną įsitikinome, kad iš tiesų „Norfa“ prekiauja pasenusiais burokėliais, lentynose gulėjo iki vasario 17 dienos galiojantys “Rivona” Rokiškio kulinarijos virti burokai. Daržoves su pasibaigusiu galiojimu laiku perdavėme kasos darbuotojai. Apie tai pranešėme savo skaitytojams.

Tačiau po keturių dienų, toje pačioje „Norfoje“ mūsų nuostabai į lentynas buvo grąžinti seni, naudojimui nebetinkantys burokėliai – jų galiojimas pasibaigęs 2011 vasario 17 dieną, 14.00 val. Bet kuris medicinos specialistas pasakytų, kad virti ir vakumuoti beveik savaitės senumo burokėliai gali sukelti rimtų sveikatos sutrikimų. Pasenusius burokėlius vėl grąžinome kasoje dirbančiai darbuotojai.

Kodėl taip elgiasi “Norfa”? Deja “Norfos” prekybos tinklo problemas nuolat komentuojantis Darius Ryliškis buvo nepasiekiamas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (5)

 1. Povilas:

  Balsuokit su pinigine. Nepirkit šūdmarketuose.

 2. nerunkelis:

  o kur tarnybos ziuri, uz tokius bajerius tarybiniais laikais rankas galvas nukapotu, o laikrasciu pirmieji puslapiai rasytu. Truksta kontroles mechanizmo, akivaizdu. O sudo pilna ir ukininku turgeliuose ir dideliuose turguose.

 3. Povilas:

  Ten marinuotų burokėlių retai būna (tikrų naminių).

 4. Megana:

  Manau, uztektu informuoti VMVT tarnyba. Faktai yra, nuotraukos yra. Esant oficialiam skundui-jie privalo tikrinti ir tikrina (manau). O siaip- dekit platesne sio tinklalapio reklama. Isreklamavau visu draugu tarpe, visiems patiko.

 5. norfa yra bėgėdė.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>