„Maximoje“ – šokiruojančios išvaizdos česnakai

Kaip užslėpti nekokybišką produktą ir suklaidinti pirkėją? Kaip jį parduoti, kad vartotojas nepastebėtų pelėsių ar gedimo požymių?

Atskleisime viena būdą, kuris geriausiai parodo naudojamus nesąžiningus gamintojų metodus. „Maximos“ prekybos centre įsigyjame lenkų kompanijos pagamintus česnakus su „Ole!” ženklu – “Česnakai aliejuje su čili”.

Produktas pakankamai nepigus, kainuojantis 4,49 lt. Lentynose aptinkame ir kitus „Ole!“ česnakus skaidriame skystyje. Jų išvaizda jokių įtarimų nesukelia.

Tačiau kas slypi stiklainyje, kuriame česnakus puikiai maskuoja rausvas aliejus ir žolelių mišinys?

Nupirktus česnakus išpilame į lėkštę. Vaizdas neišgąsdina, tačiau įtarimų sukelia gausiai apipjaustytos česnakų skiltelės. Nuplauname rausvą aliejų ir žoleles. Tuomet ir pamatome tikrąjį šokiruojantį vaizdą. Česnakai, kuriuos gamintojas sudėjo į stiklainį – su aiškiais pelėsių ir gedimo požymiais. Akivaizdu, kad tokių česnakų geriau nevalgyti.

Kodėl lenkų gamintojas taip elgiasi – pradėjusius gesti ir pelyti česnakus maskuoja rausvu aliejumi ir prieskoniais? Deja rasti atsakymus į šiuos klausimus nelengva – ant stiklainio nėra jokios informacijos apie šio produkto platintoją. Pagal užrašus lietuvių kalba galima spręsti, kad produktas skirtas tik Lietuvos rinkai.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (5)

 1. Edita:

  pirktis reikia turguje, o prekybos centruose, ten viska gali paragauti.Netgi tuos pacius cesnakus!

 2. jolanta:

  kai pigus daiktas tai jo nuo jo noreti,jei butu prangus tai butu kokibiskesnis

 3. expertas:

  Įdomu ar Maximos savininkai patys valgo šiuos česnakus 🙂

 4. Kestas:

  Jei turguj tokius nuspirkciau tai bobai snuki isdauzyciau

 5. Pingback: Nevartok | Kas slepiasi po „OLE“ ženklu?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>