„Maxima“ parduoda batonus „iš ateities“ (papildyta – „Maxima“ komentaras)

Nevartok.lt portalo lankytojas kaunietis Linas apsilankęs „Maxima“ parduotuvėje Savanorių prospekte Kaune įsigijo batoną „iš ateities“.

Kaip kitaip galima pavadinti gaminį ant kurio nurodyta, kad jo pakavimo data yra rytdiena, tai yra vasario 26 diena. Nors pirktas batonas vasario 25 dieną.

Nevartok.lt portalo lakytojo Lino nuotrauka

1,29 lito kainuojantis rytdienos batonas niekuo neišsiskyrė iš kitų gaminių. Mūsų portalo lankytojas, atsiuntęs gaminio nuotrauką, kepinio kokybe nesiskundė.

Žinoma, kyla klausimas, kodėl ant gaminio užrašyta tokia pakavimo data. Ar kas nors norėjo užrašyti kuo vėlesnę datą, taip atitolinant ir kepinio tinkamumo vartoti datą? O gal tai ir vėl, kaip dažnai aiškinama, darbuotojo klaida.

Deimantė Mitkuvienė „Maxima“ Procesų ir kokybės valdymo departamento direktorė pripažino, kad tai buvo darbuotojo klaida: „Aiškinamės, kodėl taip atsitiko. Pagal vidines tvarkas yra nustatyta griežta procedūra prekių ženklinimui ir jos privalu laikytis. Labai atsiprašome pirkėjo dėl netinkamos datos – produktas šviežias, tačiau tokių klaidų neturi būti, natūralu, kad pirkėjui tai sukelia klausimų. Dėkojame savo pirkėjams už pastabas, tai padeda mums tobulėti ir taisyti pastebėtas spragas.“

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (1)

  1. aitre:

    tieisog tragedija… pakenke zmoniu sveikatai bei moralei 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>