„Maxima“ su 30 % nuolaida parduoda gaminius, kurių galiojimas baigėsi per Kalėdas

Kaip privilioti pirkėją į prekybos centrą? Niekas neabejoja, kad geriausias būdas paskelbti akciją ir tam tikrus produktus siūlyti su nemenka nuolaida. Praėjusį savaitgalį „Maxima“ kvietė pirkti „Klaipėdos mėsinės“ mėsos gaminius su 30 % nuolaida. Prekybos centruose buvo galima įsigyti virtų dešrelių, rūkytų ir vytintų mėsos produktų.

Tačiau dėmesingas vartotojas pastebėjo, kad Šilgaliuose įsikūrusios įmonės vytinta jautiena „Rodeo beef jerky“ vadinama, kaip išskirtinis delikatesas, parduodama su seniai pasibaigusia galiojimo data. Ant „Maximoje“ parduodamo produkto pakuotės galiojimo lipdukas skelbia, kad gaminys geriausias vartoti iki 2010 gruodžio 25 dienos – tai yra iki praėjusiųjų metų Kalėdų. Nuo tada jo nebeturėjo likti prekybos centro lentynose. 8,19 Lt kainuojančio delikateso vartojimo laikas baigėsi prieš  51 dieną. „Maximos“ dešrų lentynoje utilizavimui betinkantis užkandis buvo tiesiog sumestas su kitais tinkamais vartoti gaminiais.

UAB „Klaipėdos mėsinė“ kokybės vadovė Daiva Kazbarienė sunkiai galėjo patikėti, kad „Maxima“ prekiauja pasenusia įmonės produkcija: „tai nepagarba vartotojui. Esu įsitikinusi, kad tai atsitiko dėl prekybos centro kaltės. Galima tik spėlioti, ar įvyko kokia klaida, ar parduotuvėje užsilikusius gaminius nuo Kalėdų bandyta „iškišti“ pirkėjams.“ Anot kokybės vadovės situacija bus nagrinėjama.

„Maximos“ įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Lina Muižienė pripažino, kad minėta produkcija prekiauta dėl parduotuvės personalo klaidos: „lentynose neturėjo būti gaminių su pasibaigusia galiojimo data. Tiesiog įvyko žmogiška klaida. Buvo nesužiūrėta, kad galiojimas pasibaigęs. Atsiprašome pirkėjų“.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (7)

 1. Augis:

  Nerealiai skanus užkandis prie alaus.Kas dar nevalgėt, pabandykit. Bloga reklama išeis i gerą 🙂

 2. Ignesa:

  Maxima tyciojosi, tyciojasi ir tyciosis. Apie viska pagalvota.

 3. Povilas:

  Tai ir vėl žmogišką klaida?

 4. Numavixcukas:

  svolaciukai

 5. LB:

  IR VĖL MADINGA VARTOTI NUVALKIOTA FRAZĘ, KAD UŽ VISKĄ ATSAKINGI YRA ŽEMIAUSIOS GRANDIES DARBUOTOJAI. O KAS TADA BŪTŲ JEIGU TAIP BUVO LIEPTA PADARYTI IŠ AUKŠČIAU, O TIRAI SĄŽININGAS DARBUOTOJAS NESUTIKTŲ TAIP PADARYTI, TAI JAM BŪTŲ PASAKYTA KITA LABAI POPULIARIAI NUVALKIOTA FRAZĘ, JEI NENORI DIRBTI EIK IEŠKOTIS KITO DARBO.

 6. ligonis:

  velnias, vėl pamiršta pakeisti etiketę 🙁

 7. eikete:

  Gerai priklijuota etikete buvo, o boba be nagu nenulupo

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>