„Maxima“ spėjo išplatinti 2 tonas ilgavaisių agurkų su pavojingais pesticidais

Nevartok.lt pranešė, kad Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba uždraudė rinkoje realizuoti  21 384 kg ispaniškų ilgavaisių agurkų ir nurodė  minėtą siuntą skubiai surinkti iš rinkos bei saugiai sunaikinti. Ypatingai pavojingais pesticidais užteršti ilgavaisiai agurkai iš Ispanijos buvo aptikti Kupiškyje, prekybos centre „Maxima“.

Patikslintais duomenimis, prekybos tinkle buvo išplatintos net 2 t nesaugių agurkų. Prekyba jais buvo sustabdyta. Vilniaus miesto valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba kontroliuoja, kad visa siunta būtų saugiai sunaikinta utilizavimo įmonėje.

Atsižvelgiant į tai, kad nesaugūs agurkai į Lietuvą įvežti iš Ispanijos, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informavo kitas Europos šalis dėl pavojingais pesticidais užterštų ispaniškų agurkų. „Maxima“ šiomis dienomis jau prekiavo lenkiškais ir lietuviškais ilgavaisiais agurkais, kurie yra žymiai brangesni už atvežtinius iš Ispanijos.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (2)

  1. JONAS:

    Ka daryt jeigu as apsinuodijau ir buvo man bloga dvi dienas?

  2. Gintare:

    Ir as nupirkau vaiko gimtadieniui, tai kita diena puse sveciu suviduriavo. Kas uz tai atsakys?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>