„Maxima“ pirkėjams siūlė pasenusios nugarinės

Prekyba pasibaigusio galiojimo maisto produktais plinta kaip virusas. Prekybos centrai sunkmečiu įsitraukė į lenktynes, kuris daugiau parduos senų produktų tinkančių tik utilizavimui.

„Maxima“ parduotuvėje Agrovet šaltai rūkyta jautienos nugarinė, kurios kilogramo kaina net 53,99 Lt per akciją atpigo iki 29,99 Lt.

Nugarinės kilogramas atpigo nuo 53,99 Lt iki 29,99 Lt.

Tačiau, informacija ant gaminio etiketės išduoda, kad nugarinės galiojimo terminas jau pasibaigęs (žiūrėti nuotrauką). Mėsos produktas turėjo iškeliauti į utilizavimo įmonę, o ne ant vartotojų stalo.

“Pasibaigusio galiojimo termino produktais parduotuvė neturėjo teisės prekiauti iš viso. Besibaigiančio galiojimo prekės turi būti nukainojamos ir sukraunamos į specialius prekių skyrius, paženklintus užrašu „nukainota“. Pasibaigusio galiojimo prekių prekybos salėje negali būti. Šiuo atveju buvo pažeista vidinė tvarka ir parduotuvės darbuotojas neatsakingai atliko savo darbą peržiūrėdamas mėsos gaminių, esančių lentynoje, galiojimo terminus. Atsiprašome už nemalonumus“, – nevartok.lt teigė „Maxima“ įvaizdžio ir komunikacijos departamento vadovė Lina Muižienė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (7)

 1. erw:

  vakar klaipedos maximoj (bige) buvo pilna prikrauta prekiu (PIGIAU!!!) jau su pasibaigusia data. ir dar teko matyti toki vaizda… vaiksto maximos darbuotoja su rankose laikoma mesa (sonine gal)… ta sonine nukrito ant purvinu grindu… ziuriu ka toliau darys…. susirinko, pasivaiksto pasivaiksto ir graziai padeda i saldytuva pardavimui. nezinau gal cia normalu.

 2. ieva:

  jau tampa tradicija…….

 3. Jurgis:

  Aš Maximoj apskritai neapsipirkinėju, nes ten didžiausias bardakas ir nešvara…

 4. maxsiminis:

  nepatinka nepirkit ka norit pigiai taip nebus

 5. NeKlientas:

  Maximoje kokius 4-6 kartus i metus uzeinu, bet ne savo noru. Nepatinka man ji ir taskas.

 6. Niekatroji:

  O man tai klausimas- nusipirksiu produkta, palaikysiu pas save menesiuka neispakavus, palauksiu, kol baigsis galiojimo laikas… Tada salia pridesiu siandienos laikrasti ir pasakysiu, kad pirkau siandien. Norit, kad dar ir irodyciau? Galiu is tiesu siandien nusipirkti toki pat produkta ir pateikti cekiuka su jo pavadinimu. Ir tokius straipsnius dedu kasdien.. Nieko nenoriu izeisti. Tik reikia sugalvoti kazkoki kita buda… Gal fotografuoti vitrinoje, salia laikrasti padejus?

  • Povilas:

   Tik problema su tavo teorija yra ta, kad nereikia tokiomis nesąmonėmis užsiimti, nes nueini į tą maxima ir ten pilna tų produktų su galiojimo laiku pasibaigusiu. Nereikia nei laukti, nei kitomis nesąmonėmis užsiiminėti. Baik rūkyti.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>