„Maxima“ nuolaidos tik ant popieriaus

Kiekvieną savaitę didžiausi prekybos centrai skelbia pardavimų akcijas. Šių metų sausio 18-24 dienomis „Maxima“ pranešė, kad visiems makaronams taikoma 25 procentų nuolaida.

Deja vartotojui Vidui, apsipirkusiam sausio 18 dieną „Maximoje“ Mindaugo g. Vilniuje ir išleidusiam 181,19 lt., teko įsitikinti, kad kai kurios „Maxima“ skelbiamos nuolaidos – tik ant popieriaus.

Šalia Santa Maria rytietiškų makaronų „Wok“ Vidas pastebėjo akcijos skelbimą, kad visiems makaronams taikoma 25 proc. nuolaida. Tačiau atsiskaitydamas kasoje žadėtos nuolaidos pirkėjas taip ir nesulaukė. „Pirkau makaronus pavadinimu „Wok“. Gal būt jie skirti ne pirkti, o vogti? Gal todėl taupydama „Maxima“ nusprendė pavogti man skirtą nuolaidą – 1,47 lt.?”, – ironiškai situaciją vertino Vidas.

Paskutinę akcijos dieną Vidas su čekiu kreipėsi į tos pačios parduotuvės informacijos skyrių. „Informacijos skyriuje dirbanti darbuotoja pareiškė, kad akcija makaronams vyko tik savaitgalį. Kitai darbuotojai parodžius reklaminį leidinį ir parodžius akcijos datą, imta kažkur skambinti. Nepavykus nieko sužinoti, darbuotoja taip ir nesugebėjo paaiškinti, kuo „Wok“ makaronai skiriasi nuo visų kitų, ir kodėl jiems nepritaikyta skelbiama akcija – „Visiems makaronams 25 proc. nuolaida“, – nevartok.lt guodėsi apgautas pirkėjas.

Tad Vidas visiems pataria – susimokėję už prekes, būtinai pasitikrinkite kasos čekį. Juolab, jeigu jūs pirkote prekes pažymėtas akcijos ženklu.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (10)

 1. A.:

  1. Kreiptis reikia is karto i administracija,t.y. prasyti pakviesti vadybininka(e);
  2.Kasininkes kainu nereguliuoja,ir niekada ji negales paaiskinti,kodel neatitinka kaina;
  3.Pasitaiko visuomet klaidu su sistema,ir tas klaidas parduotuve istaiso (kompensuoja skirtuma,ar duoda 5lt d.ceki);
  4.Reikia visada buti zmoniskam ir tureti zmogiskumo,o ne laukiniu nutrukusiu nuo virves ir ieskanciu kaltu,kad neturi savo vietos.
  sekmes!!!

  • Vilnius:

   O koks jau uztarejas atsirado,gal ir tai turetume tureti zmogiskumo bet ar musu priekybos centrai turi zmogiskumo?

 2. Kooperatininkas:

  Simtas metu kai neeinu i maximas is principo. Nekenciu bandos jausmo ir kai is manes vagia o teisybes ieksoti beprasmiska.

 3. Vis nepasimokanti:

  Vat ir pakabino makaronas ant ausų… Rūpestinga…kaip MAMA

 4. Puzas:

  tai taip aisku kad apgaudineja su tom nuolaidom..nueini i kita parduotuve ziuri kad normali kaina ir be nuolaidos tokia pat..gal kokius 5 proc ir numeta

 5. Pirkejas:

  Man irgi taip buvo, bent kelis kartus paprasciausias pasiaiskinimas „susimaise kodai arba akcija galioja isskyrus ta preke“ kaltu nera, greiciau pirk 🙂

 6. Guus:

  Ant čekio visu grožiu šviečia kokybės skyriaus telefonas.
  Kad p. Vidas žinotų, kaip nuostabiai visas bėdas išsprendžia malonus balsas ragelyje, kai tik juo pasuki.

 7. Simas:

  Akcija makaronams su ACIU kortele, o is cekio matyti kad kortele buvo nepateikta, tad ir nuolaidos nera!

  • nana....:

   Gerbiamieji, juk tik prekybininkas zino, kad pirkejas visad teisus, nors jis ne visada buna teisus.Tokios jau tos taisykles :))
   O jus prekybininkai kentekit, jus ne zmones esat, taip daugelis pirkeju mano.
   Visad viskuom nepatenkintais, siulyciau padirbti bent kokia diena didziajame prekybos centre, suzinotu ka tai reiskia.
   Juk net pasakymas yra ne be reikalo, kad neklysta tik tas, kas nedirba.
   Net netikiu, kad ir siame tinklapyje dirbama be klaidu.

 8. abc:

  makaronams iš makaronų skyriaus, o ne iš egzotinių prekių.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>