„Maxima“ ne tik klaidina per akcijas, bet ir pelnosi vartotojų sąskaita

Prie lentynos parašyta, kad 25 procentų nuolaida taikoma visoms konservuotoms daržovėms

Šią savaitę Maxima taiko 25 procentų nuolaidą VISOMS konservuotoms daržovėms. Tačiau nuolaida nėra pritaikyta visoms skelbiamoms prekėms. Nevartok.lt norėdama patikrinti Maxima skelbiamų akcijų sąžiningumą užfiksavo, kad skelbiamos akcijos egzistuoja tik ant popieriaus.

Parduotuvėje esančioje Vilniuje Mindaugo gatvėje įsigijome česnakų, kuriems pagal skelbiamą akciją turėjo galioti 25 procentų nuolaida. Įprasta kaina 13,59 Lt, su nuolaida – 10,19 Lt.

Deja, paaiškėjo, kad perkant kai kuriuos produktus, akcijos tiesiog nėra, nors skelbiama, kad akcija galioja. Galima daryti prielaidą, kad ji nebuvo pritaikyta ir kitiems Santa Maria produktams. Tokiems kaip saulėje džiovinti pomidorai aliejuje. Maxima parduotuvėje darbuotoja pažadėjo skubiai klaidą ištaisyti.

Nevartok.lt fiksavo, kad tai jau ne pirmas kartas, kai Maxima akcijoje skelbiama apie nuolaidas, tačiau nuolaida nesuteikiama. Rašėme apie apie Wok makaronus, kuriems nebuvo pritaikyta nuolaida, nors buvo skelbiama, kad akcija galioja VISIEMS makaronams.

Įprasta česankų kaina 13,59 Lt. Nuolaidos konservuotuotiems vaisiams ir daržovėms suma turėjo būti didesnė 3,40 Lt.

Akivaizdu, kad vartotojas yra ne tik klaidinamas, bet ir apgaunamas. Maxima nedelsė ir skubiai atsakė, kad vartotojai daugiau nepatirs apgaulės: „Iš tiesų marinuotiems česnakams, kaip ir visoms konservuotoms daržovėms turėjo būti pritaikyta nuolaida. Formuojant prekių sąrašus akcijoms tenka dirbti su dideliu kiekiu duomenų. Šioje akcijoje dalyvauja beveik 1000 skirtingų produktų. Kadangi šį darbą daro žmonės, kartais nepavyksta išvengti klaidų, kuomet keletas prekių yra neįtraukiamos į akcijuojamų prekių sąrašą. Apie šią problemą jau žinome. Šiuo metu yra daromi techniniai pakeitimai tam, kad perkant bet kuriuos konservuotus vaisius ar daržoves pirkėjams būtų suteikiama nuolaida“, – nevartok.lt teigė Maxima įvaizdžio ir komunikacijos departamento vadovė Lina Muižienė.

Nevartok.lt pataria įdėmiai skaityti kasos čekius, kuriuose nurodomos prekių ir produktų nuolaidos.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (11)

 1. Vilkas:

  Nu „blyn“ šiandien kaip tik pirkau „Auksinis derlius“ kons. pomidorus savose sultyse.
  Čekį išmečiau, bet jaučiu, kad šį kartą „apšovė“ mane :(((

 2. SSSR:

  Čia gi lietuviskas retailas – bardakas kaip ir visur

 3. XREN:

  O krienai konservuota daržovė ?

 4. 123:

  Taip pat bukite atidus pirkdami MILUPA gaminius. Maxima skelbia, kad jiems taikoma 20 proc. nuolaida (isskyrus pieno misinius ir pieno gerimus). Paemiau 2 koses pakelius, kuriu bendra suma sudare 20 Lt be keliu centu, taciau cekyje radau tik 2 Lt nuolaida. O kur dar 2 ??? Skubejome, nebuvo laiko prie kasos patikrinti, o kuomet atradau „siurpriza“, deja, jau buvome nuvaziave kelis km nuo parduotuves (Liepkalnio Maxima, Vilniuje) ir grizti buvo „ne i tema“. Negi ir sitoj vietoj suveike zmogiskasis, anot tinklo atstovu, zioplumo faktorius?
  Cia nebe sutapimas, cia jau sistema…

 5. kvanksht:

  Ant cekio yra nemokamaas kokybes telefonas, juos skambinkite ir sakykite. Kai buvo arbatai nuolaida ir man perkant HIPP arbata, kuri yra kudikiu skyriuje, nepritaike nuolaidos, paskambinau ir pritaike nuolaida, grazino pinigus.

 6. baafb:

  O suprantate, kas yra konservuotas, o kas yra marinuotas?

 7. nesamone:

  Parduotuvė neatsako už tokią situaciją, jeigu nepatvirtino nuolaidos. Negali gi jie 2000 prekių patikrinti ir žiūrėt ar nuolaida galioja ar ne

 8. Jurgita:

  skirkit konservuotas ir marinuotas darzoves,avinai

 9. Technologas:

  Konservavimas yra maisto produktų saugojimas nuo gedimo. Gausybę maisto konservavimo būdų pagal veikimo pobūdį galima suskirstyti į dvi pagrindines grupes.

  Pirmajai grupei priklauso priemonės, sulėtinančios arba sustabdančios mikroorganizmų dauginimąsi, pavyzdžiui, džiovinimas, marinavimas, rauginimas, rūkymas, cukraus, druskos, rūgščių, antiseptikų vartojimas. Antrajai grupei priskiriama priemonės, kurios sunaikina mikroorganizmus bei jų sporas. Tai yra sterilizavimas, UV spindulių vartojimas, radioaktyvių spindulių vartojimas.

 10. juokinga:

  beveik visose akcijose būna žvaigždutė, o po ja parašyta „Akcinėms prekėms nuolaida netaikoma.“ tai jei ir taip ta prekė akcijinė tai į akciją „visoms … akcija“ jos nepatenka, skaitykit kas parašyta mažom raidėm, juk kas antram filme ir multike būna tokia situacija, kai sutartį būna užrašas neįskaitomo dydžio šriftu.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>