„Galinta ir partneriai” grikiuose – kirmėlės

Vilnietis Aurimas UAB „Galinta ir partneriai” parduodamuose grikiuose aptiko nepageidaujamus gyventojus. Vartotojas atsiuntė nuotraukas, ir mobiliuoju telefonu nufilmuotus vaizdus, kuriuose matyti, kad ant virimui pritaikyto grikių maišelio ropoja kirmėlė.

Ropojančią kirmėlę vartotojas aptiko ištraukęs neišvirtą grikių maišelį.

Ant pakuotės rašoma, kad grikiai tinkami vartoti iki 2011-12-31

„Pietums norėjau išsivirti grikių. Nieko neįtardamas įdėjau maišelį į puodą. Tik baigus virti ištraukęs grikių maišelį iš puodo ruošiausi jį prapjauti, kad galėčiau įsidėti grikius į lėkštę. Tik tada pastebėjau, kad ant jo dvi nebegyvos kirmėlės. Iškart puoliau prie dėžutės, kurioje dar buvo likę du maišeliai su grikiais”, – rašo vilnietis nevartok.lt atsiųstame elektroniniame laiške.

Ištraukęs iš dėžutės grikių maišelį vilnietis ant jo pamatė ropojančią kirmėlę.

Grikius Aurimas pirko „Norfos” parduotuvėje Vilniuje esančioje Savanorių prospekte. „Limor” grikių kruopas vilnietis sako prikęs maždaug prieš mėnesį.

„Svarbiausiai, kad vieną maišelį jau buvau išsiviręs ir grikius suvalgęs anksčiau. Įsivaizduokite kaip pasijaučiau dabar radęs tokį siurprizą. Grikių pakuotę pirkau maždaug prieš kokį mėnesį ar du, tačiau tai nesvarbu. Juk yra nurodyta, kad produktas tinkamas vartoti dar daugiau nei pusę metų,” – piktinasi vartotojas iš Vilniaus.

Ant UAB „Galinta ir partneriai” grikių „Limor” pakuotės nurodyta tinkamumo vartoti data – 2011 gruodžio 31 diena. Tikrinti, kas yra užklijuotoje kartotinėje produkto pakuotėje, prieš ją perkant vilnietis sako nenorėjęs, nes pakelį būtų reikėję praplėšti.

Nevartok.lt pataria atidžiai rinktis per akciją parduodamas ar neįprastai pigias prekes. Šį grikių pakelį vilnietis įsigijo, kai jo kaina buvo gerokai sumažinta. Tokiu atveju, produktus reikia tikrinti iškart juos nusipirkus, kad su čekiu būtų galima kreiptis į parduotuvę iš kurios pirkti produktai. Pardavėjas tada be kalbų turėtų gražinti pinigus.

Tai jau ne pirmas atvejis, kai “Galintos ir partnerių” produktuose aptinkami krebždantys kenkėjai.

Apie įvykį nevartok.lt informavo Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą.

Vilniečio Aurimo mobiliuoju telefonu nufilmuoti vaizdai.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (6)

 1. Irmantas:

  Ar nebuvo šitas kirminas tiesiog uždėtas ant pakelio? Nes virimo pakelio skylutės, atrodo, per mažos, kad pro jas pralįstų toks storas kirminas!

 2. Saulė:

  Tai per tą mėnesį galėjo pas patį atsirast kirminukai. Juk kruopose labai greitai atsiranda, ypatingai pravirame pake. ne galiojime esmė čia…

  • Povilas:

   Pas mane keli ryžių ir grikių pakeliai gulėjo gal 7 mėnesius kol visai neseniai aš juos suvalgiau – jokių kirmėlių nebuvo ir galiojimas pagal idėją buvo jau seniai pasibaigęs.

 3. ieva:

  eina n………………………………….be komentaru. baisu

 4. nora:

  Juk ne galiojime esmė. Jei nusipirko prieš mėnesį ar du, tai ir užsiveisė. Iš vis kiekvienam siūlau pertikrinti namuose kiekvieną kruopų dėžutę ar maišelį – nenustebkit radę. Mes tai turim namuose ir aktyviai kovojam su tom peteliškės ( iš kirminiukų virsta maistinėmis kandimis).

 5. kristina:

  atsiprasau ne galiojime esme sakot,tai niekas kruopu per diena nesuvalgo,tam jos ir turi galiojima ne savaite ,o metus,matyt su lervom nusipirkot jau,nes per menesi kruopos nepasensta,cia jums ne pienas,jei nesusigaudot tai nerasinekit,nebent darbuotojai rasineja 🙂

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>