“Samsonas” ir kepykla “Alaista” kaltina viena kitą, dėl perklijuotų kepinių galiojimo lipdukų

Perklijuoti kepinių galiojimo lipdukai "Samsonas" parduotuvėjeUžsukę į “Samsono” parduotuvę esančią Vilniuje, S. Konarskio gatvėje Nr. 17 rinkomės duonos gaminius. Dėmesį patraukė batonai. Tačiau ne dėl mažos kainos sunkmečio metu ar išskirtinės etiketės.

Į akis krito sumuštinių duonos su grūdais galiojimo laiką nurodantys lipdukai. Ant vieno lipduko, kaip matyti nuotraukoje, užklijuoti dar keli lipdukai, nurodantyss, kad duona dar tinkama naudoti.

Gan greitai padarėme išvadą, kad galiojimo laikas nurodomas tikrai ne pirmą kartą. Šios S. Konarskio gatvėje esančios UAB „Samsonas“ parduotuvės vedėja Irena Anankienė kategoriškai paneigė, kad perklijuoti lipdukus su galiojimo data galėjo parduotuvės darbuotojai.

“Spėju, kad tokią kiaulystę mums iškrėtė tiekėjas.” – samprotavo parduotuvės vedėja. “Spalio mėnesį mes aptikom batonus, ant kurių buvo užklijuoti keli galiojimo lipdukai. Mes įspėjom bendrovę „Alaista“, kad taip nesielgtų, kad tokie dalykai kompromituoja parduotuvę. Tuomet jie paaiškino, kad įvyko klaida. Spėju, kad parduotuvėje jūs galėjote aptikti „Alaistos“ gaminį. Tuomet vėl teks su jais kalbėtis.“

Perklijuoti kepinių galiojimo lipdukai "Samsonas" parduotuvėjeKepinius “Samsonui” tiekiančios UAB “Alaista” gamybos vadovė Laima Bilkevičienė tvirtina, kad kepyklos darbuotojai gaminių galiojimo datos tikrai neklastojo. “Iš jūsų atsiųstų nuotraukų matyti, kad lipdukai perklijuoti net du kartus, ant viršaus užklijuoti lipdukai net kitokios formos nei naudojame mes. Be to ant mūsų klijuojamų lipdukų būna ne tik galiojimo data, bet ir kita papildoma informacija – pamainos numeris.” – tvirtino UAB “Alaista” gamybos vadovė.
Parduotuvės „Samsonas“ vedėja apgailestavo, kad ant vartotojo stalo galėjo pakliūti kelis kartus perženklinta produkcija.
UAB “Alaista” situaciją dėl kepinių galiojimo datų klastojimo žada aiškintis su “Samsono” vadovybe.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (7)

 1. pirkau:

  Neskani ta ju duona

 2. Rena:

  Duona kaip duona, o samsono desros visai skanios

 3. krona:

  Samsonas galetu issiplauti savo parduotuves.Ten pastoviai smirda!!!

 4. Stebetojas:

  Teko ir man papulti ant tokio melo.Jonava prekybos centriukas „super Neto“.Pirkau plykytus sausainius Birzu duonos gamybos.Galiojimas:iki10.12.31 atsargiai atplešus galiojimo etikete randu dar viena etikete:galioja iki 10.12.27(bet ant jos jau firminis logotipas Birzu duonos.

 5. opa:

  Ne, na gal ir gerai žinoti, ką valgai, bet baisu darosi…ypač įsivaizduoju, jeigu daugiau „pikantiškesnių“ įstorijų paviešins…

 6. Jonas:

  O kaltų kaip visada nėrra

 7. jopa:

  yra kaip yra

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>