Kuo pradžiuginti Tėtį jo dienos proga

tevo dienaKai švenčių nemažėja, o meilė tėvams tik stiprėja, kartais pritrūksta minčių ir idėjų, ką padovanoti ir kaip juos nustebinti. Artėja Tėvo diena – tad ką padovanoti vyrui ir tėčiui? Sakoma, kad geriausi dalykai gyvenime yra nemokami, o antri geriausi dalykai gyvenime – labai brangūs. Prie nuoširdaus sveikinimo, kuris jums nieko nekainuos, pridėkite jaukią dovaną, sukomplektuotą savo rankomis. Vienas prekybos tinklas pasidalino patarimais, kurie įkvėps gražioms idėjoms ir nuoširdiems sveikinimams Tėvo dienos proga.

Delikatesų rinkinys
Visi tėčiai visų pirma yra vyrai. Niekada to nepamirškite! O visi vyrai mėgsta mėsytes: rūkytas, sūdytas ir vytintas. Parduotuvėje išrinkite kelias mėsos rūšis, pasiteiraukite pardavėjos apie skonį, aitrumą. Puikūs yra ispaniški kumpiai, taip pat chorizo, ispaniška dešra, kuri dažnai būna dengta baltu pelėsiu, suteikiančiu įmantrų, lyg dūminį, skonį. Kadangi ir tėčiai kartais mėgsta pašeimininkauti virtuvėje, nupirkite specialiai jam skirtą medinę pjaustymo lentelę, mėsą padėliokite ant jos, gražiai sukomplektuokite. Taip turėsite tikrą tėčio – gurmano – dovaną.

Gražuolio rinkinys
Tėčiai irgi mėgsta pasiteplioti kremais ar skustis įmantriais skustuvais, o ypač kai turi tam progą! Galite nupirkti jau paruoštą lepinimosi rinkinį, o galite tą padaryti ir patys. Rinkite praktiškus dalykus: geresnes nei įprastai tėčio perkamas skutimosi putas, šiurkštesnę kempinę, galbūt tokią, kokias naudoja pirtyse. Pridėkite eukalipto eterinio aliejaus ir jūros druskos, skirtos voniai. Galite viską sudėti į gražų medinį kubiliuką, kad atrodytų lyg ruoštųsi į pirtį savo paties namuose!

Tortas tėčiui
Tėčiai labiau mėgsta saldumynus, kai juos valgo jų vaikai. Tad padovanoję tortą – palepinsite ne tik šeimos galvą, bet ir visus narius.

Riešutai ir vaisiai tėčio stiprybei
Labai svarbu, kad tėtis būtų stiprus, tad tam būtinas pilnavertis ir vitaminų kupinas maistas. Surinkite retesnius vaisius, stenkitės imti tai, kas auginama pagal sezoną – vaisiai bus šviežesni ir prinokę saulėje, o ne šiltnamiuose. Paimkite kelias saujas skirtingų riešutų rūšių, tai gali būti migdolai, graikiški, ypač vertingi yra kedro medžio riešutai. Taip pat nepamirškite džiovintų vaisių: spanguolių, slyvų. Bananų traškučiai ypač tiks norint lengvai ir skaniai užkandžiauti žiūrint šventinį filmą.

Pusryčiai tėčiui
Pradėkite tėčio dieną jau nuo pačio ryto! Tikriems Tėvo dienos pusryčiams – omletas su prieskoninėmis žolelėmis gali būti puikus sprendimas. Kulinarijos meistrų siūlomam omletui paruošti prireiks penketo kiaušinių, svogūno, prieskonių žolelių (laiškinių česnakų ir petražolių), svogūno, pieno, alyvuogių aliejaus bei druskos ir pipirų pagal skonį. Paruošimas šio patiekalo taip pat nesunkus: tiesiog susmulkinkite svogūną ir prieskonines žoleles; dideliame dubenyje išplakite kiaušinius, pagardintus druska ir pipirais; keptuvėje įkaitintame aliejuje apkepkite svogūnus, juos supilkite į kiaušinių masę ir gerai išplakite. Kepkite omletą medine mentele vis braukdami nuo keptuvės krašto į vidurį, o kai omletas iškeps – apibarstykite jį šviežiomis smulkintomis prieskoninėmis žolelėmis.
Nevartok.lt sveikina visus Tėčius su Tėvo diena!

Parengta pagal „Publicum“ informaciją.

Kategorija: Naudinga žinoti | Žymės: , ,

Komentarai (1)

  1. Visuomet dovanas reikia rinktis taip, kad būtų aktualu ir praktiška.Mūsų tėtis labai norėjo atnaujinti savo medinius baldus, tad dovanojome specialius dažus. Liko patenkintas, nes pats vis kalbėdavo, bet taip ir neprisiruošdavo nusipirkti.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>