Kaip iš telefono pašalinti duomenis, kad jų neatkurtų

Nevartok.lt sulaukė  klausimo iš vartotojo Mariaus, kuris yra susidomėjęs nauju Samsung Galaxy S4. Marius klausia: „dabar turimą Samsung Galaxy S3 norėsiu perleisti į kitas rankas. Tačiau jame labai daug svarbių duomenų.

Kaip man žinoti ir būti užtikrintam, kad sugebėsiu tuos duomenis iš Samsung Galaxy S3 tinkamai pašalinti ir, kad jų niekas neatstatys? Juk dabar yra labai daug programu atstančių ištrintą informaciją. Ar gali mobilaus ryšio operatoriai patarti man tokiu atveju?

TELE2 atstovas Andrius Baranauskas patarė kreiptis į Samsung atstovus. Tačiau „Omnitel“ pokalbių internetu konsultacijų „Omni gyvai“ konsultantas Raimondas Valaitis nevartok.lt skaitytojui pasiūlė tokį efektyvų būdą:

„visi duomenys pašalinami atkūrus telefono gamyklinius parametrus, tačiau, atkūrus gamyklinius parametrus, dar patarčiau visą telefoną prirašyti nesvarbios informacijos. Geriausiai tam tiktų filmai ar kiti didelės talpos failai. Užpildžius visą telefono atmintį šia nesvarbia informacija, ją vėl galima ištrinti. Tokiu būdu, atkūrinėjant telefone buvusią informaciją, bus atkurta tai, kas paskutinį kartą buvo ištrinta. Informacija iš atminties laikmenų visiškai dingsta tik tada, kai į jos vietą patenka kita informacija.“

Elkitės išmaniai ir nepalikite telefone savo duomenų, kurie gali patekti į svetimas rankas.

Dėkojame Omnitel už naudingą patarimą vartotojams.

Kategorija: Naudinga žinoti | Žymės: , , , , ,

Komentarai (5)

 1. zaidimai:

  Tokiais zaidimais uzsiimti yra nesamone ir neuztikrina visisko saugumo, nori kad info saugoma telefone butu saugi tuomet telefona uzsifruoji AES algoritmu su sudetingu slaptazodziu ir duomenys bus visisiskai saugus, realiu laiku, o ne zaidziant vaikiskus zaidimus su failais…

 2. Vytas29:

  Na vat ir neteisus Tele2 atstovas. Is laikmenos visada galima atkurti info nuo pacios laikmenos sukurimo momento. Tam yra sukurit yrenginiai ir programines irangos. Duomenu atstatyti negalima tik vienu atveju, kai yra fizinis laikmenos pazeidimas.

 3. Cesarius ( Vilnietis ):

  Žiūriu geras pelnas naujų mobiliakų gamintojams perka naują samsungą už 2000 lt. tada tokį patį tik tipo atnaujina po metų išleidžią atnaujintą , tada pirkėjai parduoda seną už 300 lt. ir vėl perka naują už 2200 lt. . ir toks vijurkas į priekį be galo .!! O uždirbo liktais samsungas 4 ar kiek ten mlrd. eurų .per metus .Čia tai geras .

 4. širdutė:

  netikėkit omnitel ir tele2 ir savivaldibėmis jie kartu visi susimoke pries zmones ir STT dirba jie seka visu pokalbius ir gali jusu pasiklausiti net jeigu neijunktas telefono ragelis nes jeigu nori kad tikrai nesektu reikia net baterija isimti, bet net ir tai nevisada padeda nes STT ir tada gali jusu klausytis ir matiti per jusu kamera viska!!! NETILEKIT perduokit visiems sita INFO!

 5. Alvydas:

  nereikia anekdotu,kad neatkurt duomenu yra tik viena galimybe-pazeist laikmena o su trynimu ir formatavimais tik apsauga nuo vaiku

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>