Jei nieko negrasinate, galite vaikščioti ir palangėmis, ir stogais

„Vilniaus centre teko užfiksuoti retą vaizdelį. Trečiame namo aukšte po palangę pavojingai vaikščiojo moteris, kuri sulaukusi pavasario valė savo langus.

Galime tik įsivaizduoti, kas būtų, jeigu moteris paslystų, neišsilaikytų ir atsitiktų nelaimė.

Ar tokiais atvejais galima skambinti bendrajam pagalbos centrui (BPC), ar atvažiuotų policija sudrausminti ir įspėti, kad tokie laipiojimai ant palangės yra pavojingi?“, – nevartok.lt klausė vaizdelį užfiksavęs Vytautas.

„Visų nelaimingų atsitikimų numatyti neįmanoma. Prisimenu šią žiemą atvejį, kai Karoliniškėse Vilniuje penktame aukšte po palangę vaikščiojo 4-5 metų berniukas. Vaikui labai norėjosi pasiekti varveklius. Po pranešimo, policija skubiai nuvyko į nurodytą vietą. Pamatęs policininkus, vaikas šmurkštelėjo atgal į kambarį. Kiekvieną situaciją vertiname individualiai. Jeigu pvz. BPC gauna pranešimą iš kaimyno, tuomet prašoma, kad pats kaimynas nueitų ir sudrausmintų pavojingai besielgiantį žmogų. Net ir valant langus nederėtų vaikščioti po palangę, reikia elgtis atsakingai. Policijos į kiekvieną tokią situaciją nenusiųsi“, – nevartok.lt sakė BPC viršininkas Artūras Kedavičius.

Kategorija: Naudinga žinoti | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

  1. x vxv:

    logiska, kad nenusiusi policijos prie kiekvieno neatsakingai besielgiancio, ir nereikia siust, patys uz save atsakingi esat, jei proto neturit, tai darykit, ka norit, niekas neatsakingas uz jusu poelgius, kurie nekelia gresmes aplinkiniams.

  2. Aikit. Gal žmogus jaunystėje dirbo akrobatu.

  3. Topas:

    Topine bobelka 🙂

  4. hm...:

    na i kas čia tokio? visais laikais taip būdavo…a čia tipo pirmą kartą pamatė. Turbūt iš kokio kaimo žmogelis buvo atvykęs, kur savo trobelės langus gali pasiekti nusivalyti stovėdamas tvirtai ant žemės.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>