Geografo nuomonė: šlapintis į jūrą – jokia problema!

„Po paskutinių atostogų prie Baltijos jūros nusprendžiau parašyti. Labai keistai šiandien skamba, kad žmonės vasarą šlapinasi jūroje ir tai yra didelė problema. Problema yra ta, kad žmonės negali paplūdimyje nueiti į tualetą. Jų trūksta. Vaikai per pamokas manęs klausdavo, ar labai blogai, kad žmonės šlapinasi į jūrą. Sakydavau, kad jūros neužteršite, nebijokite, bet visa problema slypi etikoje.

Šlapindamiesi į jūrą jūs tikrai nepakenksite niekam – žuvys nenumirs, jūros neužteršite, nebent gausite šlapimo kanalų ligą. Baltijos jūros plotas daugiau kaip 380 kvadratinių kilometrų. Tad „sysiokyte nesisioję“ jūros užteršti neįmanoma. Skeptikams galiu priminti apie jūros gelmėse nuo  Antrojo Pasaulinio karo slypinčias nuodingas atliekas. Jos ženkliai pavojingesnės už žmonių šlapimą. Tad jūsų keliuose šlapimo lašuose į jūrą pavojų įžvelgti sunku. Kaip geografijos mokytojas neskatinu šlapintis į jūrą nei vaikų, nei kitų žmonių, tai neetiška. Bet nereikia kalbėti, kad toks elgesys smerktinas. Blogiau yra, kai visokie veikėjai prišlapina į uždarą baseiną, kur plaukioja ir maži vaikai. Gaila, kad prie jūros trūksta tualetų arba jie yra per toli. Gal mano nuomonė bus nepopuliari, tad neskelbkite mano pavardės“, – nevartok.lt savo nuomonę išsakė geografijos mokytojas Kęstutis.

Dėkojame Kęstučiui už išsakytą nuomonę.

Kategorija: Naudinga žinoti | Žymės: , , ,

Komentarai (2)

  1. nu nu:

    Fui kaip neapetitiska 🙂

  2. cloudberry:

    kažkokia keista sufotošopinta foto pateikta, hm..

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>