MAXIMOJE pirkti saulės akiniai nusilupo per vieną dieną

akiniai_mazima4„MAXIMOJE saulės akiniams buvo taikoma 40 proc. nuolaida. Nusipirkau kelis vienetus. Tačiau nuo vienų akinių kojelių iš vidinės pusės nusilupo dažai pirmąją nešiojimo dieną. Akiniai labai nekokybiški, jei dažai lauposi tik pradėjus juos nešioti“, – nevartok.lt pasakojo Vidmantas.

„Apgailestaujame, kad klientui teko nusivilti vienoje iš mūsų parduotuvių įsigytais saulės akiniais. Išties stengiamės savo klientams siūlyti tik kokybiškas prekes, o sulaukę pastabų dėl jų kokybės, kiekvieną atvejį tikriname ir ieškome sprendimų, kaip užkirsti kelią panašiems nesusipratimams ateityje.

Iš kliento pateiktų nuotraukų, nėra iki galo aišku, kurio būtent gamintojo akinius įsigijo klientas. Tad būtume dėkingi, jei klientas mums pristatytų įsigytus akinius išsamesniam tyrimui. Tokiu atveju mes identifikuotume gamintoją ir paprašytume jo mums pateikti visus tiekiamų akinių kokybę ir atitikimą standartui įrodančius sertifikatus.
Savo ruožtu patikrinome visų panašiai kaip kliento pateiktoje nuotraukoje atrodančių akinių, kuriais prekiaujame, kokybę. Kokybinių pažeidimų neradome.

akiniai_maxima1Taigi, darome prielaidą, kad tai gali būti vienetinis gamybinis brokas, kas, deja, kartais pasitaiko.
Vertiname mūsų klientų lojalumą, siekiame jiems pasiūlyti tik kokybiškas, jų lūkesčius atitinkančias prekes, tad klientą ragintume gražinti šiuos akinius į parduotuvę, kurioje jie buvo pirkti, ir jam bus nedelsiant sugrąžinti už pirkinį sumokėti pinigai. Nuoširdžiai atsiprašome kliento dėl patirtų nepatogumų“, – nevartok.lt sakė MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.
Pirkėjas patvirtino, kad ant akinių buvo einargroup, kaip gamintojo ar tiekėjo etiketė. MAXIMA žada gavusi nekokybiškus akinius juos ištirti.

 

Kategorija: | Žymės: , , , ,

Komentarai (7)

 1. renata:

  rado kur pirkt akinius…tam yra skirta akiniu parduotuves,kokia kaina renkates-tokia kokybe gaunate:)

 2. Itarusis:

  O man skundas įtartinas. Vidmantas nusipirko „kelis“ akinius – kokiam tikslui? Vienam asmeniui kelių akinių nereikia. Vadinasi tai juridinis asmuo. Skudą parašė o pačių akinių parodyti negali. Kažkas čia ne taip.
  Skambi antraštė o faktų nėra. Eilinis žurnalistų triukas – visi perskaitys tik antraštę 🙂 nors tų akinių niekas be pačio Vidmanto taip ir nematė.

  • nevartok.lt:

   Pirkejas pateiks akinius Maximai.

  • Anonimas:

   Teisingai kur irodymai juk mateme
   Tik vina paveiksleli
   Gal jis juos nesiojo jau senokai
   Taciau tik dabar is to ispute didziuli burbula
   Kurio deja tikrai nereikejo :-I

 3. aurelijus:

  ten ne akiniai o sudinas brokas

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>